Сегодня 24 августа 2019

«Львов»: индивидуальная программа для Насонова и трио бразильцев

Після двох вихідних днів професійний футбольний клуб «Львів» повернувся до роботи і розпочав другий двотижневий навчально-тренувальний збір у підготовці до офіційних матчів сезону-2019/20.

У п’ятницю команда Богдана Блавацького зібралася на базі у Винниках, пройшла медогляд та провела перше тренування другого підготовчого збору «синьо-золотих левів» до нового сезону. Після короткої бігової розминки у занятті львівського колективу превалювала робота з м’ячем: передачі на короткі та середні відстані, прискорення з завершеннями, а також ігрові серії «9 на 9».

До тренувального процесу команди врешті долучився захисник Олександр Насонов, який відновлюється після травми, отриманої у травні у виїзній грі минулого сезону із київським «Динамо», та працює індивідуально під керівництвом клубного лікаря. Окремо від основної групи поки працюють Сабіно, Мартан та Пернамбуко, бразильці займалися у тренажерній залі. Як і на попередньому зборі, у розташуванні головної команди присутні виконавці з дублюючого складу – півзахисники Максим Хімчак і Дмитро Пентелейчук, воротар Орест Костик та захисник Максим Брама.

Прийдешні дні ПФК «Львів» проводитиме у режимі дворазових тренувальних сесій. Нагадаємо, на другому тренувальному зборі у «Львова» заплановані спаринги з ФК «Оболонь-Бровар» з Києва (14 липня, Червоноград) та луцькою «Волинню» (19 липня, Добротвір).

6 июля 2019 21:03Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

«Динамо» готовится к матчу с «Олимпиком»

 

22 августа 2019 23:29

Алексей Михайличенко обратился к болельщикам «Динамо»

 

22 августа 2019 16:07

Футбольний формат - 19 серпня 2019 року

 

19 августа 2019 11:55