Сьогодні 29 червня 2022 р.

Верес – Львів 1:0. Україна, 7-й тур. Звіт

Здобувши перемогу, команда Юрія Вірта розташувалася по сусідству із «Зорею» і в двох очках від зони Ліги конференцій.

«Верес» та «Львів» зустрілися вперше після подій літа 2018 року, коли львівський клуб замінив рівненський в еліті українського футболу. Після тих подій напевно, годі придумати більш принципового суперника для червоно-чорних (окрім, можливо, луцької «Волині»). Тому і футболісти, і вболівальники, яких до Луцька з Рівного приїхало дуже багато – на цю гру налаштовувалися максимально серйозно.

Серйозною вийшла і сама гра. Небагато моментів, але багато жорсткої боротьби, в якій ніхто не прибирав ніг і ніхто не хотів поступатися.

Рівняни мали два хороших моменти для взяття воріт ще до перерви. Спершу Геннадій Пасіч невлучно пробив ножицями з району одинадцятиметрової позначки. А потім Олександр Ільющенко зняв м'яча з ноги Євгена Пасіча, який готувався замкнути простріл з флангу від свого брата.

Гості відповіли ударом Олексія Довгого. «Львів» розіграв штрафний удар, перша подача була невдалою, але з другої спроби гравцю львівської команди вдалося пробити по воротах «Вереса» з лінії штрафного майданчику – Богдан Когут на місці!

Після перепочинку перший момент створили вже гості. Андрію Буську не вистачило зросту, аби замкнути передачу партнера зліва на дальній стійці.

А «Верес» відповів надважливим голом! Михайло Сергійчук відгукнувся на передачу з глибини поля, забіг лівим флангом і вирізав передачу на дальній кут штрафного майданчика. Там Євген Пасіч скинув м'яча під удар Кучерову і Валерій одним дотиком ударом метрів з шістнадцяти спрямував м'яча у сітку – 1:0!

Пропущений гол став шоком для гостей. Далі «Верес» віддав територіальну перевагу супернику. Львів'яни більше атакували, але без серйозної небезпеки для воріт Богдана Когута.

Натомість «Верес» міг забивати ще. Віталій Тимофієнко бив у ближній кут. Несподівано для Олександра Ільющенкова, але воротар «Львова» встиг зреагувати.

«Верес» у підсумку здобув третю перемогу поспіль у чемпіонаті.

ВЕРЕС – ЛЬВІВ – 1:0
Гол:
Кучеров (53).
Верес: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Кльоц, Кучеров (Полюлях, 76), Г.Пасіч, Панасенко (Петько, 86), Є.Пасіч (Тимофієнко, 66), Сергійчук (Шестаков, 85).
Львів: Ільющенков, Бусько (Зозуля, 75), Романчук, Махмутовіч, Якимець, Довгий, Брікнер, Алваро (Ернест, 52), Чірьяк, Політило (Шина, 61), Нич (Грисьо, 75).
Попередження: Г.Пасіч (58), Шестаков (86) – Якімець (13), Чірьяк (22), Довгий (43), Ернест (90+3)

13 сентября 2021 21:35Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Гусєв та Вукоєвич взяли участь у тренуванні «Динамо»

 

27 июня 2022 21:32

Юрій Вернидуб: "Дякуємо ЗСУ за можливість грати у футбол в Україні"

 

25 июня 2022 11:14

Динамо прибуло на збір у Швейцарію

 

25 июня 2022 10:11