ТМ. Ворскла – Політехніка (Румунія) 1:0. Челядін забезпечив результат

Полтавська «Ворскла» провела черговий спаринг на тренувальному зборі у Туреччині. На цей раз суперником українського колективу стала румунська «Політехніка». Початок гри носив характер розвідки. Непогані у перспективі забігання від Артура переривав свої піднятим прапорцем боковий арбітр. Аж раптом «Ворсклі» вдалася чудова атака. Петровіч віддав на Артура, той прострілив у штрафний, де Кравченко зорієнтувався і пропустив м'яч на Челядіна. Артем з його «бойової» лівої поклав футбольний снаряд у нижній кут - 1:0. Мав Артем і ще один шанс, коли Пердута навісив з правого флангу, але трохи йому забракло стрибка, для того, щоб акцентовано пробити головою.

У другому таймі, «ворскляни» контролювали хід зустрічі. У суперників бул лише один момент наприкінці зустрічі. Але це й моментом назвати складно, хіба що в великою натяжкою.

ВОРСКЛА – ПОЛІТЕХНІКА (Румунія) – 1:0
 Челядін (22).
Ворскла (1-й тайм): Ткаченко, Мельничук (Кане, 30), Чеснаков, Мартиненко, Пердута, Петровіч, Кравченко, Челядін, Козиренко, Артур, Коломоєць. (2-й тайм): Каневцев, Кане (Сакив, 60), Гравець на перегляді, Тарадуда, Якубу (Биков, 70), Скляр, Габелок, Шехіч, Ребенок, Білий, Васін.