ТМ. Ворскла – Нефчи (Азербайджан) 3:2. Точка от Кравченко

Початок зустрічі був за «ворсклянами», мало того, що вони змогли забити, Шехіч прострелив, м’яч оминув цілу групу гравців і Ребенок на дальній штанзі замкнув передачу, так ще й моменти були. Ребенок віддавав на Васіна і той небезпечно пробивав по воротах. Щоправда другу половину тайму ініціативою володіли суперники. І скористалися цим, двічі вразивши ворота полтавців.

А от у другому таймі спочатку Мартиненко вдало підключився в атаку під час стандарту. Потім був момент у Артура – м’яч просто якимось дивом не опинився у воротах. Мав шанс і Коломоєць, але не поталанило. А вже у додатковий час Артур заробив пенальті, яке реалізував капітан команди у другому таймі – Дмитро Кравченко. 3:2 – яскрава перемога при хорошій грі.

ВОРСКЛА (Україна) – НЕФЧІ (Азербайджан) – 3:2
Ребенок (8), Мартиненко (71), Кравченко (90+2, з пенальті) – ??? (28), ??? (33).
Ворскла (1-й тайм): Ткаченко, Саків (Кане, 30), Чеснаков, Тарадуда, Пердута, Скляр, Габелок, Ребенок. Шехіч, Васін. (2 тайм): Різник, Якубу (Биков, 73), Гравець на перегляді, Мартиненко, Кане (Мельничук, 60), Челядін, Петровіч, Кравченко, Артур, Коломоєць.
Нефчі: Агаєв, Станковіч, Петров, Кривоцюк, Булудов, Махмудов, Коне, Плателлас, Федеріко, Стівен, Алієв. Запасні: Маммадов, Ібрагімов, Аласкаров, Хаджієв. Мбадж, Ахундов, Валі-заде, Аскерлі, Сулейманов, Мір-Каміл, Алі.

30 червня 2019 17:53