Мариуполь – Арсенал 1:0. Украина, 14-й тур. Отчет

По материалам пресс-службы «Арсенала»

Долю протистояння вирішив єдиний гол Владислава Вакули за дев’ять хвилин до кінця основного часу.

Стартовий склад «канонірів» знову зазнав чималих змін. На цей раз В’ячеслав Грозний в центрі оборони використав дебютанта Сержа Акакпо (став 34-м гравцем «Арсеналу», який зіграв в УПЛ в поточному сезоні) і відбувшого дискваліфікацію Данило Сагуткіна. На лівий фланг захисту повернувся Владислав Дубінчак, а на правий було переміщено Олександра Насонова.

В середній ланці ролі опорників виконували Андрій Домбровський і Юрій Вакулко, а на флангах розмістились Орельєн Нгейітала (ліворуч) та Олександр Єрмаченко (праворуч). Максим Фещук діяв під нападником Леонідом Акулініним.

Капітанська пов’язка в цьому матчі перейшла від дискваліфікованого Олексія Майданевича до воротаря Сергія Сітало.

Забігаючи вперед зазначимо, що він на звичному високому рівні провів всю гру три рази врятувавши «Арсенал» він неминучих голів після виходу сам на сам у першому таймі Мишньова, і в другому двічі відбивши удари Піхальонка (двічі).

Загалом досить рівна гра до перерви змінилась на суттєву перевагу господарів у другій половині матчу.

«Арсенал» зрідка проводив контратаки, одну з яких після вивіреного пасу Сагуткіна просто зобов’язаний був завершувати на 55-й хвилині взяттям воріт Сергій Семенюк.

Двічі досить загрозливо бив по воротах Гальчука Нгейітала, але одного разу не влучив в отвір воріт, а потім його удар головою взяв голкіпер господарів.

Доля протистояння на користь команди Олександра Бабича була вирішена на 81-й хвилині коли Вакула на правому фланзі у штрафному майданчику переграв Нгейіталу і з гострого кута загнав м’яч у сітку воріт «канонірів» – 1:0.