ТМ. Олександрія – Юрдінген (Німеччина) 3:4. Перестрілка у Нідерландах

Перший контрольний поєдинок з п’яти в рамках навчально-тренувального збору в Нідерландах команда ФК «Олександрія» провела проти німецького «Юрдінгена».

На початку першого тайму олександрійці забили у ворота німецького суперника два м’ячі з інтервалом у одну хвилину. Відзначилися Олексій Довгий і Денис Безбородько. На 32 хвилині суперники забивають свій перший і єдиний м’яч у першому таймі у ворота Олега Білика. Зрівняти рахунок німцям вдалося на 57 хвилині, а далі – й збільшити до 2:4.

Третій м’яч у ворота «Юрдінгена» забиває олександрієць Максим Задерака. 3:4.

«Олександрія», 1-й тайм: Олег Білик, Тимур Стецьков, Владислав Бабогло, Кирило Прокопчук, Валерій Лучкевич, Андрій Запорожан, Олексій Довгий, Максим Третьяков, Євген Протасов, Денис Устименко, Денис Безбородько.

Збір у Нідерландах триває. У п’ятницю 28 червня «Олександрія» зустрічаюєься з бельгійським «Андерлехтом».

26 червня 2019 21:43