Сегодня 28 октября 2020

Матч «Рух» – «Динамо» відбудеться без глядачів

«Футбольний клуб «Рух» до останнього робив усе можливе, аби поєдинок «жовто-чорних» проти «Динамо» пройшов із уболівальниками, – йдеоться у заяві клуба на офіційному сайті. – Ми готові були забезпечити дотримання усіх карантинних вимог відповідно до норм проведення матчів із вболівальниками, аби прихильники наживо могли переглянути гру із київським «Динамо»! Але як законослухняний клуб, змушені підкоритись постанові Кабінету міністрів і відкликати своє запрошення для усіх бажаючих відвідати цей поєдинок.

Ми усвідомлюємо, що переважна більшість бажаючих відвідати гру вже придбали квитки на суботню гру, відтак, просимо вибачення за незручності. Усіх, хто придбав перепустки на матч «Рух» – «Динамо», запевняємо: усі витрачені Вами кошти на квитки впродовж тижня будуть повернуті у повному обсязі. Детальна інформація щодо правил повернення коштів невдовзі з’явиться на сайті «Руху» та у соцмережах клубу.

Решта коштів від уболівальників, які з певних причин не відправлятимуть запит на повернення грошей за квитки на гру «Рух» – «Динамо», піде на допомогу одній із львівських лікарень, яка допомагає у боротьбі із COVID-19, та воїнам АТО. Про це клуб окремо відзвітує на своєму офіційному сайті. Більше того, для цих уболівальників квиток на завтрашню гру залишиться дійсним на найближчу домашню гру «Руху», яка відбудеться за присутності глядачів».

16 октября 2020 20:23Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 7-й тур. Заря – Рух 4:0. Обзор матча

 

25 октября 2020 22:40

Украина, 7-й тур. Колос – Минай 2:2. Обзор матча

 

25 октября 2020 19:47

Украина, 7-й тур. Ингулец – Мариуполь 1:1. Обзор матча

 

25 октября 2020 16:52