Сегодня 4 декабря 2020

«Не хотим, чтобы нами манипулировали». «Ворскла» – о ситуации вокруг игры с «Шахтером»

Як відомо, вчора прийнято рішення щодо переносу гри 7-го туру УПЛ «Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк). Причина одна – «Червона епідеміологічна зона», до якої Полтава потрапила з початку цього тижня.

Приймаючою стороною в екстреному режимі запропоновано УПЛ стадіон «Ніка», що після погодження із «Шахтарем» було затверджено дирекцією Прем’єр-ліги.

Справа дійшла до бронювання ворсклянами готелю в сусідньому Кременчуці, аби дати можливість саме номінальним гостям забронювати собі апартаменти за смаком в Олександрії, але в тому готелі, де вони планували розквартируватися, нібито мешкає «Маріуполь» U-19, тому вони не можуть туди заїхати.

«Вчора ж почалися якісь незрозумілі для нас гойдалки (а саме телефонні дзвінки і жодних офіційних листів, – прим.), – обурюється віце-президент ФК «Ворскла» Олег Лисак – нам почали ставити умови, за яких ми повинні їхати на гру з «Шахтарем» до Києва. Якщо так, то готові навіть віддати «Гірникам» свій готель у Кременчуці. Але ж ми запропонували цілком прийнятний з усіх точок зору, в тому числі маршруту, для обох сторін, варіант з КСК «Ніка». Не хочемо, аби нами маніпулювали, щось підлаштовуючи на свій манер. Сподіваємось, УПЛ дасть правильну оцінку ситуації, що склалася, і ми спокійно, без взаємних образ та претензій, зіграємо цей матч в Олександрії на арені з нормальною інфраструктурою. Ще раз наголошу: ми категорично проти переносу гри до столиці, тим більше, що «Шахтар» наполягає на тому, аби й зустріч другого кола також зіграти в Києві. Змушені будемо звернутися до органів футбольного судочинства».

22 октября 2020 12:09Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 11-й тур. Ингулец – Олимпик 2:1. Обзор матча

 

29 ноября 2020 23:20

Украина, 11-й тур. Колос – Десна 1:1. Обзор матча

 

29 ноября 2020 21:33

Украина, 11-й тур. Минай – Заря 0:3. Обзор матча

 

29 ноября 2020 17:39