ТМ. Олександрія – Дуйсбург (Німеччина) 2:1. Ударна кінцівка команди Шарана

У четвертому спарингу з п’яти запланованих на навчально-тренувальному зборі «Олександрії» у Нідерландах команда Володимира Шарана перемогла німецького суперника з міста Дуйсбург.

Боротьба у першому таймі не принесла успіху жодній зі сторін. У другому таймі на 64 хвилині завзята атака німців завершується взяттям воріт Дмитра Рудика. Утім, виглядало, що олександрійці грали цілком з холодним серцем – на 84 хвилині Кирило Прокопчук зрівняв рахунок у матчі, а за дві хвилини Дмитро Шастал забиває у ворота «Дуйсбурга» переможний м’яч! 2:1. Вітаємо команду й уболівальників!

У рамках навчально-тренувальнго збору в Нідерландах олександрійці мають провести ще один, завершальний, контрольний поєдинок. Спаринг з бельгійським «Стандардом» пройде в суботу 6 липня.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ДУЙСБУРГ (Німеччина) – 2:1
Прокопчук (84), Шастал (86) – ? (64).
Олександрія (1-й тайм): Юрій Паньків, Павло Пашаєв, Владислав Бабогло, Гліб Бухал, Тимур Стецьков, Олексій Довгий, Євген Банада, Максим Третьяков, Максим Задерака, Денис Безбородько, Кирило Ковалець. (2-й тайм): Дмитро Рудик, Тимур Стецьков, Кирило Прокопчук, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич, Дмитро Шастал, Дмитро Гречишкин, Андрій Запорожан, Євген Протасов, Артем Ситало, Денис Безбородько.

2 липня 2019 21:22