ТМ. Олександрія – Ворскла 4:2. Два дубля від господарів

Сьогодні, 22 травня, на КСК «Ніка», в рамках підготовки до відновлення чемпіонату, футболісти «Олександрії» провели товариську зустріч з полтавською «Ворсклою». Футболісти лише набирають форму, але судячи по грі, городяни на більш правильному шляху.

Рахунок відкрили полтавчани. На 17 хвилині забив Павло Ребенок. Потім, після двох поспіль стандартів – на 23-й і 30-й хвилинах, відзначився Гліб Бухал, який першим опинявся на добиванні. Взагалі, перший тайм запам’ятався своєю хорошою динамікою, і постійними нестандартними діями гравців атакувальної ланки господарів.

Другий тайм олександрійці провели більш стримано, майже без гольових моментів. На 81 хвилині, після розіграшу стандарту полтавчанин Євген Опанасенко, який щойно вийшов на заміну, забив злету гол у ворота господарів поля. Олександрійці у відповідь забили ще два м’ячі. У обох випадках – на 83-й та 88-й хвилинах, відзначився Денис Устименко. Остаточний рахунок зустрічі 4:2.

Олександрія – Ворскла – 4:2
Голи: Бухал (23,30), Устименко (83,88) – Ребенок (17), Опанасенко (81).

22 травня 2020 17:15