Сегодня 25 января 2020

Хацкевич: «Ни с Мбокани, ни с Мораэсом конфликта у меня нет»

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував стан справ у лазареті команди і спростував чутки, які останнім часом ширилися відносно нападників «біло-синіх».

– У нас практично всі хлопці вже працюють. На жаль, вибув Русин, у нього є проблеми з паховими кільцями, так що він покидає наш збір, а замість нього приєднається Алєксєєв.

Що стосується наших більш досвідчених нападників, то хочу розвіяти сумніви. Жодного конфлікту ні з Мбокані, ні з Мораесом у мене немає. Мораес був у нас на зборі, де було планове обстеження нашого медичного штабу, тому що у нього теж проблеми з кільцями, але його функціональний стан, в якому він приїхав після відпустки, досить високий. У нього залишилася ще невелика проблема з тими ж паховими кільцями, так що він проходить там і курс відновлення, і працює на функціональній готовності. Так що з 1 лютого він повертається і працює в загальній групі.

Те ж саме стосується і Мбокані, який знаходиться під наглядом і контролем нашого медичного штабу. Існує невелика проблема після гри з «Партизаном», проте він до другого збору теж буде в Марбельї і теж починає працювати у загальній групі та готуватися безпосередньо до старту чемпіонату України і старту Ліги Європи.

Попов пропустив півроку, була достатньо неприємна травма, але вона позаду. Ми вже диференційно підходимо до його участі у загальній групі, а у тих вправах, де він не може працювати, він працює з нашим реабілітологом.

Що стосується Сергія Сидорчука, то в нього все йде за планом. Він теж працює з реабілітологом, і процес його відновлення іде по тим часовим параметрам, як і планувалося.

Віктору Циганкову було зроблено операцію в Мюнхені. Першу частину першого збору він працює індивідуально, а в другій частині вже буде брати участь у командних вправах і вправах з м’ячем.

18 января 2018 09:20Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Десна – Нефтчи (Азербайджан) 2:1. Весь матч

 

24 января 2020 20:35

ТМ. Александрия — Македония Герче Петров 5:0. Обзор матча

 

24 января 2020 20:27

ТМ. Динамо – Хайдук (Хорватия) 0:1. Весь матч

 

24 января 2020 17:00