Сегодня 7 июля 2020

Бабич: «Мы удивили «Днепр» агрессивной игрой»

Прес-конференція головного тренера «Маріуполя» Олександра Бабича після перемоги на «Дніпром» (2:1).

– Сьогодні ми радіємо перемозі. Грали проти лідера нашої групи за 6 очок. Грали проти команди, яка добре укомплектована. Тим більше, враховуючи, що ми відіграли 120 хвилин у Кубку, я радий, що хлопці витримали, виконали те, що ми від них вимагали. І, напевно, ми дещо здивували суперника агресивною грою. Поки були у рівних складах, повністю контролювали гру. Так, були напівмоменти у суперника, але я був впевнений, що ми доведемо гру до логічного завершення – до перемоги. Після вилучення, коли пішла низка дитячих помилок, більше стали нервувати. Могли й зіграти внічию. Матч давався, поки не залишилися у меншості і отримали непотрібний пенальті. Дитячі помилки в нас повторюються. У кожного є право на помилку, але хочеться, щоб їх було менше. Здоров’я у нас від цих помилок не додається.

– Ви зробили 7 замін порівняно з матчем проти «Ворскли». Наскільки ви ризикували?
– Я казав, що ми зробимо ротацію, дамо зіграти тим, хто буде готовий функціонально та психологічно. Ми це робили цілеспрямовано, і я задоволений, що хлопці, які вийшли, відпрацювали на «відмінно».

– Кащук забив після карантину вже третій гол. Задоволені його прогресом?
– Задоволений. В нього гарна зачіска, завдяки неї і забиває. Звичайно, він додає. Ми кажемо, що треба підпускати молодь поступово. Я йому казав перед грою, що він виходить у старті, він впевнений і заб’є. Найголовніше – вірно відпрацьовувати без м’яча, допомагати команді працювати у позиційній обороні.

– Повернулися до загальної групи Путря і Танковський. Коли їх можна очікувати у грі?
– Танковський лише перед попередньою грою до нас долучився, він лише виконую роль нейтрального у загальній групі. Якщо він підійде до стикових матчів, буде добре. Що стосується Путрі, він перебуває у кращому стані. За 15 днів в нас буде 5 матчів, і там будемо знову робити ротацію. Гадаю, того ж Путрю там і побачите на полі.

– Враховуючи березневі зустрічі з «Дніпром-1» та сьогоднішній матч, чи можна казати, що в українському футболі з’явилося нове цікаве протистояння?
– Напевно, по-іншому і бути не може. «Дніпро-1» – лідер нашої групи. Так, легкий відбиток залишився від тієї гри, і я хлопців дещо мотивував тим. Це добре. Приємно грати такі матчі. «Дніпро-1» має кваліфікованих футболістів, постійно грає через короткий та середній пас, плюс долучився італійський спеціаліст з тактики. Не дербі, але була гра за 6 очок, і ми задоволені, що її виграли.

28 июня 2020 21:36







Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, Вход



Поделиться

Как Днепр в Киев на игру с Олимпиком летал

 

06 июля 2020 16:43

Украина, 29-й тур. Олимпик – Днепр 0:2. Обзор матча

 

05 июля 2020 22:41

Украина, 29-й тур. Заря – Александрия 2:2. Обзор матча

 

05 июля 2020 21:47