ТМ. Александрия – Анортосис (Кипр) 1:1. Ситало снова забивает

Поєдинок проходив на вже звичному олександрійським футболістам і їх уболівальникам полі спортивного івент-агентства «Евіма футбол», що неподалік від  гірськолижного курорту Банско.

Щодо гри, то вона була очікувано активною. Суперники відповідали атакою на атаку, які могли принести забиті м’ячі. На 5 хвилині гравцям «Анортосіса» не вдалося успішно завершити атаку, а вже за дві хвилини хороший шанс мали олександрійці. Після розіграшу кутового Євген Банада пробив головою по воротах Філґуеріаса з близької відстані.

На 17 хвилині Райо доволі небезпечно ударив по воротах Юрія Паньківа, голкіпер олександрійців був готовий парирувати, але м'яч пролетів мимо воріт. Наприкінці першого тайму наші футболісти провели чудову атаку, але знову безрезультатно.

На початку другого тайму на заміну Віталієві Пономарю виходить Артем Сітало, який відзначився дублем у минулому спарингу проти сербського «Динамо». Вихід Артема приносить олександрійській команді м’яч на 61 хвилині.

За кілька хвилин кіпріоти вирівнюють рахунок у грі – Ніка Качарава влучно пробиває головою.

Подальша обопільна демонстрація майстерності не принесла дивідендів жодній зі сторін – так, «земляки» розійшлися миром. 1:1.

Після двох поспіль контрольних поєдинків головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран дозволив гравцям невеличкий відпочинок – завтра, 3 липня, олександрійці замість двох проведуть одне тренування. А наступний спаринг відбудеться у четвер 5 липня. Наша команда гратиме проти ПФК «Левскі» (Софія, Болгарія).

ФК «Олександрія» – ФК «Анортосіс» – 1:1