Сегодня 22 февраля 2019

«Ворскла» не успевает завершить реконструкцию стадиона до приезда инспекции УЕФА

«Ворскла» не встигне завершити реконструкцію свого стадіону до інспекції з УЕФА. Однак у клубі пояснюють, головне – показати комісії, що роботи активно ведуться і стадіон буде відповідати нормам до першого матчу «Ворскли» в Лізі Європи. Комісія УЄФА має прибути до Полтави вже за два тижні – 24 липня. Здійснюватимуть перевірку орієнтовно два дні.

– Неможливо старий стадіон 51-го року зробити новим за менше, ніж два тижні. Хоча роботи розпочалися вже давно, вони тривають і є чіткий план дій. Більшу частину робіт буде виконано до приїзду працівників УЄФА. Для УЄФА одним із ключових моментів буде те, що ми щось робимо, що ми вкладаємо гроші в стадіон, – повідомив прес-секретар «Ворскли» Андрій Іванов.

За нинішнім Регламентом УЄФА з інфраструктури стадіонів, «Ворскла» належить до 2-ї категорії стадіонів. Для того, щоб проводити матчі Ліги Європи в Полтаві, він має відповідати 4-ій категорії. Для цього, за словами Андрія Іванова, на «Ворсклі» мають замінити освітлення, встановити турнікети, збільшити кількість VIP-місць (не менше 100), облаштувати робочі місця для журналістів (не менше 50) та фотографів (не менше 30). Також, на території стадіону мають бути дві телестудії. Одну із них, з видом на поле, почали облаштовувати на четвертому поверсі, іншу готують у чаші стадіону. Крім того, зараз проводиться косметичний ремонт будівлі. Як зазначає Андрій Іванов, часу, аби оновити стадіон, значно більше, ніж до приїзду комісії. Адже «Ворскла» стартує у Лізі Європи щонайменше 20 вересня.

10 июля 2018 18:07Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Александрия – Алашкерт (Армения) 1:0. Обзор матча

 

18 февраля 2019 23:11

Нужен ли VAR в украинском футболе?

 

18 февраля 2019 08:42

Карпаты в Турции. День 7-й

 

14 февраля 2019 17:13