Сегодня 9 августа 2020

Бабич: «Ми заробили одне очко, а не втратили два»

Головний тренер ФК «Маріуполь» Олександр Бабич прокоментував нічийний результат у поєдинку проти «Карпат» (1:1).

«Було два різних тайми. В першому ми відкрили рахунок, але «Карпати» повністю володіли м’ячем і в результаті швидко зрівняли. Проте ми всі розуміємо чому так сталось, адже в цьому матчі дебютували декілька молодих гравців у нашому складі. Ми знали, що є певний ризик, але їм потрібно давати шанс, щоб вони виходили та показували, що можуть. Звісно без помилок не буває».

«Другий тайм вже був іншим, з самого початку ми перебудувались та намагались контролювати м’яча, в результаті чого господарі почали нервувати та фолити, внаслідок чого і заробили червону картку. Якщо враховувати, що ми грали на виїзді, то рахунок нормальний. Але оскільки ми останні двадцять хвилин грали в більшості, то хотілось більшого. Вважаю, що граючи вдесятьох, «Карпати» почали працювати організованіше в обороні та нам було важко атакувати, тільки за рахунок флангових підключень та передач до штрафного в нас виходили моменти, проте ми не засмутились та знаємо свої помилки».

«Ми заробили одне очко, а не втратили два. Львів’яни дуже добре грали в меншості та захищались. В кінці зустрічі був дуже небезпечний момент у Валерія Федорчука, але якби ми його реалізували, то, напевно, було б не зовсім чесно по відношенню до футболу. Обидві команди заслужили на нічию у цьому матчі», – резюмував Олександр Бабич.

11 августа 2019 22:20Материалы по теме

Карпати – Маріуполь 1:1. Україна, 3-й тур. Звіт
11 августа 2019 21:25
Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 3-й тур. Карпаты – Мариуполь 1:1. Обзор матча

 

11 августа 2019 21:38