Якимец: «С такой игрой, как против «Динамо», победы скоро придут»

Новачок «Карпат» Володимир Якімець поділився своїми емоціями після протистояння з «Динамо» (0:2).

«Враження загалом позитивні. Мене дуже добре прийняли тут буквально з першого дня. Вдалося влитися в колектив дуже швидко. Думаю, що всі вболівальники, які прийшли сьогодні на стадіон, можуть бути задоволені, адже команда билася на полі. Так, ми програли, але при такій грі з часом будуть перемоги.

«Пропущені голи через втрату концентрації? Думаю, що так. Майже протягом всього тайму ми не дозволили практично нічого небезпечного створити супернику. Зате у заключні п’ять хвилин втратили концентрацію і припустилися помилок. Кінцівки таймів – особливі фрагменти, протягом яких треба діяти уважно. «Динамо» – дуже хороша команда, проти них складно грати. Ми добре підготувалися до цієї гри, пройшли хороші збори, тому сьогодні усі ми були готові цього поєдинку», – резюмував Якімець.

1 серпня 2019 09:23