Сегодня 22 января 2021

Кравченко залишає «Дніпро» та може повісити бутси на цвях

На тренувальний збір до Туреччини СК «Дніпро-1» вирушить без Сергія Кравченка. Клуб зі свого боку зробив пропозицію Сергієві залишитись працювати у структурі клубу.

Юрій Береза (почесний президент СК «Дніпро-1»): В житті кожного футболіста настає момент, коли потрібно вішати бутси на цвях. Такий час, мабуть, прийшов у нашого капітана. Насправді, це один з важких моментів для того, хто закоханий у професію футболіста. Сергій Кравченко є дуже професійним та відповідальним футболістом, цілеспрямованим. Він – один зі стовпів, на яких створювався СК «Дніпро-1». І в мене є лише великі слова подяки. Він ділився своїм авторитетом, досвідом та підтягував молодь, починаючи з другої ліги. Хочу пригадати кубкові матчі, у яких віддавалася вся команда. І цей настрій йшов, здебільшого, від капітана. Тому хочу подякувати йому за прекрасно проведені години, коли я дивився на гру СК «Дніпро-1». Хочу сказати «до побачення», але не назавжди. Я очікую, що його талант ще розкриється на тренерському або адміністративному поприщі у складі СК «Дніпро-1». Так, Сергій хоче ще грати, і він має право на реалізацію свого бажання. Але все ж таки ми розраховуємо на нього як на функціонера або як на тренера. До побачення, капітане!

Сергій Кравченко у якості капітана команди пройшов з «Дніпром-1» усі ліги українського чемпіонату, виходив до півфіналу Кубка України. У чемпіонатах на його рахунку 74 матчі, 10 голів та 20 результативних передач; у Кубку країни – 11 матчів, 3 голи та 2 передачі.

12 января 2021 17:50Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Шахтер – Лех (Польша) 1:1. Обзор матча

 

22 января 2021 09:02

ТМ. Динамо – Шахтер (Солигорск, Беларусь) 2:0. Обзор матча

 

22 января 2021 08:59

ТМ. Днепр-1 – Cпартак (Суботица, Сербия) 1:1. Обзор матча

 

22 января 2021 08:05