Сегодня 7 июля 2020

Михайленко: «Мариуполю» больше повезло в атаке»

Прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка після матчу з «Маріуполем» (1:2).

– Два різні тайми. У першому була, напевно, рівна гра. Супернику більше пощастило попереду – забили після першої ж осмисленої атаки. Ми погано спрацювали в обороні. Другий тайм був вже за нами. Володіючи повною територіальною перевагою та створюючи моменти, на жаль, не реалізували багаточисельні моменти, особливо після стандартів. На жаль, прикра поразка.

– З чим пов’язані заміни Тейлора та Кравченка?
– Тейлор зазнав ушкодження, тому його заміна була вимушеною. А далі нам потрібно було пожвавити атаку, додати новий імпульс у русі, тому вийшли Ді Франко та Булеца.

– Олександр Бабич зробив 7 замін у стартовому складі порівняно з матчем проти «Ворскли». Чи стало для вас це несподіваним?
– Ми готувалися до будь-якого сценарію. Планували, що суперник може зіграти і з трьома, і з чотирма захисниками. Ми були готовими.

– Чого не вистачило, щоб дотиснути «Маріуполь» наприкінці матчу?
– Реалізації та холоднокров’я в останній третині. М’яч багато був у штрафному, біля штрафного, але не вистачило вірних рішень, щоб вийти на ударну позицію. Добре грав воротар, та й дещо не пощастило, коли Адамюк двічі бив головою.

28 июня 2020 22:01Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Как Днепр в Киев на игру с Олимпиком летал

 

06 июля 2020 16:43

Украина, 29-й тур. Олимпик – Днепр 0:2. Обзор матча

 

05 июля 2020 22:41

Украина, 29-й тур. Заря – Александрия 2:2. Обзор матча

 

05 июля 2020 21:47