ТМ. Волынь – Иртыш (Казахстан) 1:2. С мажорной нотой не сложилось

В останньому спарингу на зборах в Туреччині «Волинь» зустрічалася з казахським клубом «Іртиш» (Павлодар). Гра проходила на зустрічних курсах із значною кількістю небезпечних моментів з боку обох суперників.

До перерви ініціативою більше володіли лучани, у яких могли відзначитись Петров, Мемешев і Дудік. І якщо з першої спроби останній з десяти метрів свій шанс не реалізував, то на 26-й хвилині після розрізного пасу Мемешева Артем чітко замкнув подачу ударом по воротах – 1:0. За дві хвилини Дудік міг подвоювати перевагу, але кіпер «Іртиша» врятував свою команду. А на 37-й хвилині павлодарці в контратаці зуміли зрівняти рахунок – 1:1.

Ще до перерви «Волинь» могла забити принаймні двічі, проте удар Горопевшека з лінії воротарського майданчика виявився неточним, а після пострілу Романа Никитюка з 30-ти метрів  воротар суперників перевів м’яч на кутовий.

Після відпочинку гра вирівнялася і на 57-й «Іртиш» зумів забити другий гол. Лучани прагнули відігратися, але постріли Мемешева та Дмитренка мети не досягли. Відтак, незважаючи на загалом непогану гру, матч завершився з рахунком 1:2.

ВОЛИНЬ (Луцьк, Україна) – ІРТИШ (Павлоград, Казахстан) – 1:2
Дудік (26) – ??? (37), ??? (57).
Волинь: Кичак, Романюк (Шандрук, 70), Горопевшек (Марушка, 80), Мелінишин,  Задерецький (Бескоровайний, 60), Р.Никитюк (Тракало, 85), Тетеренко (Тимошенко, 80), Ляшенко (А.Никитюк, 60), Дудік (Дмитренко, 70), Мемешев, Петров (Могіль, 66).

20 лютого 2017 10:11