Сьогодні 17 квітня 2024 р.

Чорноморець – Рух 4:3. Україна, 14-й тур. Звіт про дивовижну перестрілку

Львів'яни відігралися з 0:3, забивши три м'ячі за 12 хвилин, але останнє слово все одно залишилося за одеситами.

Після складних вересня й жовтня в існуванні одеської команди проглядає світла смуга, якій, однак, не дають сповна проявитися молодість і незіграність команди.

Ще до сьогоднішнього матчу принаймні в двох останніх іграх був помітний прогрес у грі, й урешті-решт він мав вилитися в результат. Значну частину першого тайму поєдинку проти «Руху» «Чорноморець» володів ініціативою, так чи інакше переважаючи суперника в більшості ігрових компонентів.

Якийсь час ця перевага не давала «матеріального зиску», втім, гол, як мовиться, назрівав, і ще до перерви «моряки» відзначилися двічі. В другому таймі ключовий (так здалося багатьом) епізод був пов'язаний із нереалізованим львів’янами пенальті – на той момент рахунок був 0:2 не на їхню користь, а за кілька хвилин зріз до 0:3.

Здавалося, перемога одеситам гарантована, втім, як виявилося, саме з цього моменту гра вийшла на інший рівень. Минуло зовсім небагато часу, й «Рух» скоротив відставання до 2:3. Настільки негативний розвиток подій іще більше розхитав ігрову надійність «Чорноморця», що призвело до фатального для них результату – 3:3.

У подальшому, як випливало з подій на полі, могло трапитися будь-що – «Рух» міг дотиснути суперника й сотворити подвиг; обидва колективи зійдуться на тому, що краще «синиця в руках…»; одесити прийдуть до тями й «через не можу» таки вирвуть перемогу. Вийшов третій варіант!

ЧОРНОМОРЕЦЬ – РУХ – 4:3
Голи: Ванат (30), Авагім'ян (38), Цитаїшвілі (57),
Тлумак (83) – Мартинюк (67), Федорчук (71, 79).
На 55-й хвилині Борячук (Рух) не реализував пенальті (воротар).
Чорноморець: Кучерук, Біловар, Цитаїшвілі, Авагім'ян (Путря, 78), Ісаєнко (Білошевський, 73), Вачіберадзе (Тлумак, 74), Скорко, Кузик, Дубко, Ванат (Бугай, 78), Михайленко (Кравченко, 88).
Рух: Паньків, Федорчук, Мартинюк, Мисик, Білий,  Альваренга (Де Розаріо, 61), Таллес, Борячук (Руніч, 61), Сич, Лях (Бойчук, 40), Карасюк.
Попередження: Кучерук (53), Ванат (64) – Мартинюк (40), Сич (42), Мисик (83).

6 листопада 2021 21:34