Сегодня 22 сентября 2020

Мелікян: «Помітно, що команда «наїлася»

Коментар наставника ПФК «Львів» Єгіше Мелікяна за мотивами заключної контрольної гри турецьких зборів проти вірменського «Лорі» (1:1).

– Сьогодні завершили збір в Туреччині. Це був наш сьомий контрольний поєдинок, причому останні три дні були дуже насичені – три матчі поспіль. Вчора для нашого штабу вкрай важливо було перевірити сили на тлі шостої команди УПЛ («Маріуполя – прим.). У цьому спарингу ми виставили наш основний склад.

Сьогодні проти вірменської команди «Лорі» грав наш другий склад. Зроблено це було для того, щоб всі футболісти в обоймі ПФК «Львів» отримали необхідну ігрову практику. Чи задоволений я підсумковими 1:1 сьогодні?

Важливо, що обійшлося без травм. Помітно, що команда «наїлася». Все-таки ми тривалий час перебували на цьому зборі. Зараз команда повернеться додому, футболісти отримають заряд позитиву від спілкування з рідними і близькими. Ну а далі за планом – матч з «Олімпіком». Всіма думками ми вже в цій грі. Нас чекає напружений весняний етап чемпіонату.

Вірю, що виконана робота на зимових зборах не пройде даром і навесні команда буде виглядати гідно, – приводить слова Мелікяна офіційний сайт «Львову».

11 февраля 2020 23:54Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 3-й тур. Рух – Колос 1:2. Обзор матча

 

20 сентября 2020 22:16

Украина, 3-й тур. Заря – Шахтер 2:2. Обзор матча

 

20 сентября 2020 19:29

Украина, 3-й тур. Заря – Шахтер 2:2. Полный матч

 

20 сентября 2020 16:43