Сегодня 16 июля 2019

В УПЛ отреагировали на заявление ФК «Полтава»

Українська Прем’єр-Ліга оприлюднює офіційну позицію щодо ситуації, котра виникла 20 червня. Про це повідомляє офіційний сайт організації. УПЛ отримала лист ФК «Полтава» за підписом Президента клубу Леоніда Соболєва, про зняття зі змагань УПЛ у зв’язку з неможливістю приведення стадіону «Локомотив» у відповідність до вимог регламентних документів УПЛ та ФФУ.

– На Загальних зборах учасників УПЛ, що відбулися 5 червня 2018 року, ФК «Полтава» був прийнятий до складу Учасників УПЛ та отримав атестат для участі у змаганнях УПЛ. Як вказано в атестаті, клуб заявив у якості основного домашнього стадіону стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Виходячи з цього, УПЛ, при жеребкуванні плану-календаря змагань сезону 2018/19 років, здійснила кроки для розведення ФК «Полтава» та ФК «Ворскла» в календарі з метою забезпечення безпечного та безперешкодного проведення домашніх матчів обох клубів на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Враховуючи вищевказане, для Української Прем’єр-Ліги не зовсім зрозуміла позиція ФК «Полтава» щодо відмови від участі у змаганнях УПЛ через неготовність стадіону «Локомотив».

У зв’язку з цим Українська Прем’єр-Ліга звернулась до ФК «Полтава» з проханням уточнити позицію клубу щодо участі у змаганнях УПЛ у сезоні 2018/19.

У разі відмови ФК «Полтава» від участі у змаганнях УПЛ, Українська Прем’єр-Ліга діятиме відповідно до свого Статуту та у порядку, передбаченому чинним Регламентом змагань, – написано на сайті УПЛ.

undefined

 

20 июня 2018 19:11Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Александрия: подготовка в Болгарии продолжается

 

15 июля 2019 23:47

ТМ. Болгария. Александрия – Борец (Македония) 1:0. Обзор матча

 

14 июля 2019 18:40

Развернутое интервью тренера «Шахтера» Луиша Каштру

 

14 июля 2019 18:38