Сегодня 19 сентября 2018

Степанюк: «Верес» стремительно развивается»

Нападник «Вереса» Руслан Степанюк – про свою результативність, «рідну» позицію на полі та наступний матч в УПЛ.

– Руслане, під час «вікна» в чемпіонаті рівняни зіграли спаринг із «Карпатами». З цього приводу є два запитання. Перше: у вересні, коли в сезоні виникла пауза, «Верес» поїхав за кордон. І цього разу Юрій Вірт хотів повезти команду в Польщу. Чому плани змінилися?
– Про те, чому не поїхали до Польщі, не можу відповісти, то запитання до тренерського штабу й керівництва. Хоча, на мою думку, це правильна, корисна практика – виїжджати за кордон під час перерв у сезоні. З другого боку, добре, що зустрілися з «Карпатами»: ми грали під навантаженням, виконали все, що запланували.

– …І друге запитання, пов’язане зі спарингом проти львів’ян: на якій позиції Ви грали: відтягнутого нападника чи другого центрфорварда?
– Відтягнутого – цього сезону то вже «рідна» для мене позиція. Взагалі, на противагу спарингам у вересні, цього разу не було експериментів – ані зі складом, ані з тактикою. Був контрольний матч із прицілом на чемпіонат.

– За кілька днів на сайті УПЛ вийде матеріал, у якому експерт так охарактеризував Вас: «Різноплановий гравець атаки, котрий однаково добре діє як на вістрі, так і в підіграванні… Здатний виступати в різних тактичних моделях: при 1+4+4+2 як другий центрфорвард, у тій же схемі як відтягнутий нападник або навіть при 1+4+3+3 на фланзі». Погоджуєтеся?
– Так, причому з усім. Ваш експерт правильно розставив акценти!

– Цього сезону Ви взяли участь у всіх поєдинках «Вереса», відзначившись одним забитим м’ячем. Що заважає вийти бодай приблизно на таку результативність, як у першій лізі минулого сезону?
– Головна причина – вищий рівень турніру. Друга – те, що у нас влітку почав формуватися новий колектив, і сьогодні все ще триває притирання. Чесно скажу: поки в мене, як мовиться, «не йде». Поки, наголошую.

– У вищезгаданому матеріалі-характеристиці є такий пасаж: «Руслан давно заслужив право грати в елітному дивізіоні України. І він, на мою думку, знайшов свою команду, за котру має триматися… Степанюк здатний за наступні п’ять років стати найкращим бомбардиром у літописі клубу». Замахнетеся на таке досягнення?
– Подивимось… Я дуже цього хочу, люблю цю команду й не маю наміру переїжджати кудись. Головне, щоб у нас була кадрова стабільність. Адже досі «Верес» дуже стрімко розвивався: вийшли в другу лігу, за рік пробились у першу, тепер в УПЛ – щоразу це вимагало нових футболістів, здатних виступати на вищому рівні. Сподіваюся, тепер таких кадрових коливань не буде, а команда поступово ростиме.

– Наступний тур чемпіонату УПЛ подарує нам зустріч «Вереса» та «Маріуполя» – прямих конкурентів у боротьбі за бронзові медалі…
– Розбору суперника поки не було, проте я не сумніваюся, що наставник вкаже нам на «мінуси» маріупольців. Думаю, буде бойовий матч. Можливо, з одним забитим м’ячем.

10 октября 2017 19:15Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 8-й тур. Черноморец – Львов 0:1. Обзор матча

 

16 сентября 2018 21:40

Украина, 8-й тур. Заря – Динамо 1:1. Обзор матча

 

16 сентября 2018 20:31

Украина, 8-й тур. Олимпик – Мариуполь 1:3. Обзор матча

 

16 сентября 2018 16:39