Сьогодні 16 квітня 2024 р.

ТМ. Колос – Спартак (Словаччина) 1:2. Результативного удару Вільхамссона виявилося недостатньо

Ковалівський «Колос» у рамках товариського спарингу на турецькому зборі поступився представнику Вищої ліги Словаччини – ФК «Спартак» Трнава.

Несприятливі погодні умови завадили командам показати якісний футбол. Перший м’яч у свої ворота ковалівці пропустили саме через це. На 20-й хвилині матчу суперник заробив право на штрафний удар поблизу штрафного. Гравець словацької команди виконав навіс у сторону воріт, однак м’яч, завдяки сильному вітру, трішки змінив траекторію польоту і став небезпечним для Яшкова, але голкіперу вдалось відбити цей удар. Однак на добиванні першим опинився гравець «Спартака» і відкрив рахунок у матчі.

На початку другої половини гри супернику вдалось подвоїти перевагу, однак незабаром Арні Вільхамссон зумів скоротити відставання у один м’яч. Ковалівці продовжували контролювати м’яч та створили ще кілька гострих нагод для взяття воріт, однак забити так і не вдалось. У підсумку – 1:2.

Наступний спаринг ковалівці проведуть 11 лютого проти казахського ФК «Жетису».

В складі «Колоса» на поле виходили:
1-й тайм: Яшков, Єфремов, Максименко, Парамонов, Ємець, Задоя, Оріховський, Смирний, Кожушко, Волков, Бондаренко.
2-й тайм: Сітало, Морозко, Гавриш, Петров, Чорноморець, Оріховський, Сорокін, Ільїн, Вільхамссон, Антюх, Лисенко.

8 лютого 2020 18:35