ТМ. Колос – Насаф (Узбекистан) 2:2. Ковалівці проявили характер

Ковалівський «Колос» у товариському матчі на турецькому зборі зіграв внічию з командою чемпіонату Суперліги Узбекистану – ФК «Насаф» (2:2).

Наставник команди Руслан Костишин задіяв у грі проти «середняка» чемпіонату Узбекистану максимум футболістів, окрім, звісно, травмованих. Не змогли взяти участь у грі Вадим Мілько, Павло Оріховський, Андрій Богданов та Олексій Зозуля.

Двічі по ходу гри ковалівці змушені були відіграватись. Суперник відкрив рахунок з пенальті, «Колос» незадовго відповів таким же чином – 1:1. Гавриш зрівняв рахунок. У другому таймі знову першими пропустили м’яч, зрівнювати рахунок довелось Волкову, який у цей день, до речі, святкував день народження. Підопічні Руслана Костишина мали кілька гарних нагод, аби вирвати перемогу у грі, однак не судилось. У підсумку – 2:2.

Наступний спаринг ковалівці проведуть проти словацького ФК «Спартак» з міста Трнава. Початок матчу о 14:00 за київським часом.

КОЛОС (Ковалівка) – НАСАФ (Карші, Узбекистан) – 2:2
Гавриш, Волков – ?
Колос (1-й тайм): Волинець, Морозко, Гавриш, Петров, Ємець, Задоя, Смирний, Сорокін, Ільїн, Вільхамссон, Лисенко. (2-й тайм): Кучеренко, Єфремов, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Гавриш, Сорокін, Антюх, Кожушко, Волков, Бондаренко.

7 лютого 2020 22:16