ТМ. Верес – Карпаты 2:0. Морозенко забивает дважды

«Верес» знову обіграв «Карпати». У Винниках у контрольному матчі рівняни забили супернику два м`ячі, на які львів`яни відповісти не зуміли. Обидва рази за «Верес» відзначився Євген Морозенко. А Юрій Вірт, як і обіцяв, дав пограти усім футболістам команди.

Верес – Карпати – 2:0
Морозенко (81, 90, з пенальті)
Верес (1 тайм): Бандура – Кобін, Адамюк, Борзенко, Сімінін, Федорчук, Карасюк, Волошинович, Котляр, Степанюк, Сергійчук. (2 тайм): Когут – Кобін, Адамюк, Борзенко (Іщенко, 68), Западня, Кучеров, Морозенко, Г.Пасіч, Є.Пасіч, Степанюк (Капаррос, 62), Палагнюк.
Карпати (1-й тайм): Підківка, Нестеров, Федецький, Мірошніченко, Кортеджано, Ксьонз, Мякушко, Голодюк, Тіссоне, Ді Франко, Гладкий. (2-й тайм): Мисак, Сениця, Перейра, Лебеденко, Чачуа, Кльоц, Швед, Ді Франко (Худоб’як, 57), Карраскаль, Мемешев, Акулінін.

Суперники обмінялися гострими атаками вже у дебюті матчу. Спершу непоганий шанс відкрити рахунок втратив Олександр Гладкий. Олександр Бандура сильний діагональний удар відбити не зумів, втім м`яч пролетів повз ворота.

«Верес» відповів не менш небезпечно. Після затяжної атаки рівнян і удару Валерія Федорчука – м`яч струсонув поперечину воріт «Карпат».

У перерві наставники обох команд виконали чимало замін. А на полі продовжилася більш-менш рівна гра.

Після навісу Василя Кобіна від кутового прапорця у своєму фірмовому стилі міг забивати Сергій Борзенко – над воротами. Згодом реакцію голкіпера «Карпат» прямим ударом зі штрафного перевірив вже сам Василь Кобін.

«Зелено-білі» відповіли виходом тет-а-тет із Богданом Когутом Редвана Мемешева. Але і тут дуель виграв воротар.

Ближче до завершення матчу «Верес» став абсолютним володарем гри. Геннадій Пасіч ударом головою в протихід воротарю замикав навіс зліва від свогобрата Євгена. Втім, голкіпер «Карпат» встиг перегрупуватися і парирував удар.

Відкрити рахунок рівнянам вдалося лише у заключній десятихвилинці. Василь Кобін виконав вже n-нний кутовий з правого флангу. Ніхто із гравців «Карпат» м`яч винести не зумів, а Євген Морозенко вбіг у вільну зону і невідпорно пробив у дотик – 1:0!

Наприкінці матчу «червоно-чорні» зуміли розвинути свою перевагу. Хтось із львів`ян зіграв рукою у своєму штрафному після удару Едгара Капарроса. І це пенальті. Вирок арбітра чітко реалізував Євген Морозенко – 2:0. «Верес» знову обіграв «Карпати».

8 жовтня 2017 16:02