ТМ. Александрия – Левски (Болгария) 2:1. Победный счет удержали

В першому таймі ініціативою володіли олександрійці. Більша частина ігрового часу проходила біля воріт Міятовича. На 33 хвилині містяни відкривають рахунок: швидка контратака, прохід лівим флангом Сітала, який увірвавшись до штрафного майданчика, переграє кіпера і забиває м’яч -1:0.

Другий тайм розпочався за сценарієм футболістів «Олександрії». «Жовто-чорні» атакують, суперник змушений захищатися. На 60-ій хвилині чергова атака підопічних Володимира Шарана призводить до другого голу. Розпочав атаку Довгий. Він віддав пас на Стецькова, а той зробив навісну подачу на Задераку, який зіграв на випередження  і влучно пробив головою в верхній кут воріт – 2:0.

На 75 хвилині хтось з гравців «Олександрії» в своєму штрафному майданчику зіграв рукою. Арбітр призначає пенальті. Б’є Костов – 2:1.

На передостанній хвилині матчу прекрасну нагоду забити втратив Шендрік, та м'яч після його  удару пролетів значно вище воріт. На останніх хвилинах болгарські футболісти вдалися до примітивного навалу, але це не принесло результату.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ЛЕВСЬКІ – 2:1
Сітало (33), Задерака (60) – Костов (76, з пенальті).
Олександрія (1-й тайм): Паньків, Мірошніченко, Дубра, Бабогло, Лучкевич, Вантух, Грицук, Третьяков (Задерака,31), Гречишкін, Гордієнко, Сітало; (2-й тайм): Білик, Пашаєв, Шендрік, Мельник, Стецьков, Банада, Довгий, Протасов (Івахно,80), Задерака (Мишенко,61), Безбородько, Запорожан.

6 лютого 2020 17:03