Сегодня 19 июля 2019

Безбородько: «Настала пора обыгрывать «Арсенал»

Напередодні гри з «Арсеналом» однин з найкращих гравців Прем’єр-Ліги за підсумками серпня Денис Безбородько про те на що налаштована «Десна», чи пам’ятають гравці матч минулого сезону і чи допомагає команді підтримка уболівальників.

– Розкажіть як проходить підготовка і на що розраховуєте у грі з киянами?

– Готуємося у звичайному режимі, минулий матч програли, тому з «Арсеналом» гратимемо на перемогу. Нам нічого не залишається окрім як перемагати гостей і набирати очки.

– Вболівальники пам’ятають останню зустріч команд у Чернігові (рахунок 3-3 і післяматчевий скандал). Чи додають спогади про ту битву додаткової мотивації?

– Я думаю так, трохи додають. У минулому сезоні ми у «Арсеналу» так і не виграли (програли на виїзді і зіграли внічию вдома), тому хочеться у Чернігові обіграти киян.

– У чому козирі «Десни», за рахунок чого можна добитися перемоги?

– За рахунок реалізації створених моментів. Якщо ми будемо у реалізації трохи точніше, я думаю, ми виграємо цей матч. Моменти будуть завжди. Головне їх використовувати.

– Щоб Ви сказали уболівальникам? Чи допоможе команді, якщо на трибунах буде аншлаг?
– Аншлаг необхідний. Ми граємо заради уболівальників, команда вперше в історії вийшла у Прем’єр-Лігу, тому приходьте і підтримуйте нас, а ми будемо намагатися вас не підвести.

13 сентября 2018 14:46Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Динамо. Завершающий этап подготовки стартовал

 

18 июля 2019 00:14

Шахтер вернулся к работе: новая прическа Тайсона и тренировка под дождем

 

16 июля 2019 09:29

Александрия: подготовка в Болгарии продолжается

 

15 июля 2019 23:47