ТМ. Александрия – Железничар (Босния и Герцеговина) 1:2. Ударная десятиминутка

Контрольний поєдинок ФК «Олександрія» – ФК «Желєзнічар» завершився з рахунком 1:2. Спаринг проходив у Белеку (Анталія, Туреччина) на полі курортного комплексу «Сусесі», в якому українська команда базується під час другого навчально-тренувального збору в Туреччині. Для олександрійської команди це перший спаринг після прибуття з України, боснійські ж суперники даним контрольним поєдинком завершили серію товариських зустрічей у Туреччині.

Всі голи припали на останні десять хвилин матчу. Боснійському клубу вдалося відзначитися двічі, в той час як підопічні Шарана відповіли лише одним голом. На 90-й хвилині м'яч у ворота суперника відправив Віталій Пономар.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ЖЕЛЄЗНІЧАР – 1:2
Пономар (90) – Займович (86), Крпич (80).
Олександрія, 1 тайм: Паньків, Микицей, Шендрік, Дедечко, Лучкевич, Гречишкін, Запорожан, Банада, Ковалець, Полярус, Сітало.
Олександрія, 2 тайм: Паньків (Леванідов, 71), Шендрік (Шкіндер, 68), Бабогло, Лучкевич (Микицей, 60), Стецьков, Гречишкін (Шастал, 60), Ковалець (Устименко, 65), Задерака, Банада (Довгий, 65), Пономар, Дедечко (Дришлюк, 68).
Желєзнічар, 1 тайм: Кьосевскі, Стефанович, Богічевич, Сіпович, Павич, Гайдаревич, Шабанджович, Зец, Рамович, Веселінович, Крпич.

11 лютого 2019 23:25