Ворскла – Маріуполь 5:1. Україна, 15-й тур. Звіт про полтавський розгром

Полтавці без особливих проблем розібралися з азовцями, повернувшись на третє місце. Головним героєм у складі господарів став Олів'є Тілль, який до середини першого тайму оформив дубль, а на початку другого видав гольовий пас на Пешича. Завершили розгром «Маріуполя» Тамм та Степанюк.

Продовженням 15-го туру VBET Ліги став чудовий матч у Полтаві. Фактично одразу обидві команди кинулись атакувати, не змінюючи цю тактику впродовж усього ігрового часу.

Доволі швидко проявилася вищість «Ворскли», запорукою чого стало те, що полтавці володіють футболістами набагато досвідченішими. Наслідком цього стало те, що господарі поля ще до перерви двічі забили – одного разу після чудової комбінації, вдруге через помилку кіпера маріупольців.

Гості, натомість, своїх шансів не використали. В другому таймі події розвивалися ще швидше, цікавіше, емоційніше.

Азовці зуміли скоротити відставання у рахунку, проте фатальним для них стало вилучення футболіста, котрий вийшов на заміну. Це полегшило завдання полтавцям, отож вони з певною методичністю стали закидати м’ячі у ворота деморалізованих гостей. Фінальний рахунок гри – 5:1 на користь «Ворскли».

ВОРСКЛА – МАРІУПОЛЬ – 5:1
Голи: Тілль (16,22), Пешич (65), Тамм (79), Степанюк (82) – Топалов (61).
Ворскла: Різник, Пердута, Якубу (Челядін, 69), Тілль, Степанюк, Яворський, Тамм, Чеснаков, Пуцлін, Кане, Рангел (Пешич, 30).
Маріуполь: Турбаєвський, Чех (Хромей, 78), Топалов (Микитишин, 78), Мишньов, Кащук, В'юнник (Світюха, 58), Шостак (Петерман, 58), Мампассі (Микицей, 78), Босанчіч, Стасюк, Меліченко.
Попередження: Микицей (84).
Вилучення: Петерман (60).

21 листопада 2021 18:54