Сегодня 7 декабря 2019

Чичиков: «Днепр-1» должен выступить достойно»

Фланговий форвард «Дніпра-1» розповідає про комплектацію складу команди, зокрема, про конкуренцію нарізних позиціях.

– Олексію, акурат рік тому Ви, можна сказати, «повернулись у рідні пенати», зновупочавши грати в Дніпрі…
– Та я би не сказав, що це «рідні пенати»: в Дніпропетровську (тоді ще) я провчився рік в УФК-2, а потім переїхав у Полтаву. З другого боку, так: я вже грав у цьому місті 2007 року, мені тут загалом усе знайоме, був радий повернутися… Було як? «Зірка» вилетіла з УПЛ, команду фактично розпустили, я чекав запрошень – сподівався залишитися в елітному дивізіоні. Але конкретних запрошень не було, а тут зі мною зв’язався Дмитро Михайленко, я взяв час на роздуми і, врешті, погодився. Вважаю, вчинив правильно. Наприклад, минулий сезон у нас вийшов дуже сильний.

– Для Вас це вже буде четвертий «захід» в УПЛ. Раніше Ви пробували сили у «Ворсклі», «Дніпрі», «Зірці», тепернова спроба. Для багатьох фахівців Ви залишаєтеся футболістомПершої ліги…
– Розумієте, час не стоїть на місці. У вересні мені виповниться 32, я вже маю досвід, і спортивний, і життєвий, на багато речей інакше дивлюся. Тому не боюся нових випробувань. Навпаки – з великим інтересом очікую майбутнього сезону. У нас дуже хороший склад, я переконаний – маємо гідно виступити.

– Про кадри: чомусь є відчуття, що «Дніпру-1» бракує «середнього класу». В тому плані, що є або дуже молоді йнедосвідчені, або дуже досвідчені, а «середина» – майжевідсутня. Чи це помилкове враження?
– Якщо брати минулий сезон – не в усьому помилкове. Проте наші наставники працюють над цим, триває процес доукомплектації. Ось днями підписали Юрія Вакулка: він і молодий, і досвіду вже набрав.

– Іще про кадри: влітку Вам додалося конкурентів: Сандро Кобахідзе, Сергій Булеца…
– Спочатку уточню щодо позицій: Булеца у нас награється як відтягнутий форвард – атакувальний півзахисник; а, наприклад, Владислава Супряга складе конкуренцію Станіслав Кулішу. Моїм конкурентом, мабуть, стане Кобахідзе. Що, вважаю, добре, бо на кожну позицію мають бути по два рівноцінні футболісти.

– Перший літній збір у «Дніпрі-1» Ви провели влітку минулого року. Чи має якісьспецифічні риси поточнийзбір?
– Має – все-такий клуб стартує в УПЛ. Якщо стисло, головна специфіка в більшій інтенсивності вправ. Тобто обсяг роботи той же, але з більшою інтенсивністю.

– В недавньому інтерв’ю для нашого сайта Ваш наставник сказав, що мета на сезон —залишитися в еліті. Чиіснує така мета (або інша) у вигляді офіційного завдання відкерівництва?
– Такої зустрічі з президентом клубу ще не було. Коли ми стали чемпіонами Першої ліги, Юрій Береза сказав, що маємо прагнути до єврокубків. Але то, мабуть, були більше емоції. З другого боку, якщо не прагнути потрапити нагору українського футболу, навіщо тоді взагалі грати!? Так, амбіції – це дуже добре й вони у нас є, але клуб новий і розбудується поступово, зважено… Думаю, ближче до старту сезону нам усе офіційно озвучать.

9 июля 2019 19:27Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 17-й тур. Шахтер – Олимпик 3:0. Обзор матча

 

07 декабря 2019 00:18

Как Динамо к матчу с Зарей готовилось

 

06 декабря 2019 10:26

ТОП-10 лучших трансферов в истории УПЛ

 

06 декабря 2019 10:00