Сегодня 13 ноября 2018

«Десна» продлила аренду форварда «Шахтера»

Наступний сезон Денис Безбородько проведе в Чернігові. «Десна» продовжила угоду оренди з донецьким «Шахтарем». Таким чином, вихованець чернігівського футболу ще на рік залишається гравцем «Десни».

Після підписання контракту Денис розповів про підготовку до старту нового сезону:

«Тренуємося у двохразовому режимі. Вважаю тренування важкими, оскільки йде хороше навантаження. Зазвичай, більшість вправ направлені на відновлення фізичних кондицій, а це швидкість та витривалість. Тому все проходить у такому достатньо непростому режимі й, чесно зізнаюся, наразі дуже складно.

Щодо самих вправ, то вони різноманітні, на кожному тренуванні щось нове, цікаве. Загалом, в Олександра Рябоконя цікава програма підготовки, і коли приходиш на тренування, то не знаєш, чого очікувати. Але навантаження пристойні, й маємо у всеозброєнні підійти до старту сезону. Інакше, наші вболівальники нас не зрозуміють, якщо ми повзатимемо по полю!

Відзначу, що незважаючи на значну кількість новачків, всі вони легко вписалися в наш колектив. Тим паче, хлопці всі знайомі, десь хтось із кимось грав, хтось товаришує, тож проблем із адаптацією в них взагалі не було. Всіх прийняли, як то кажуть, тепло та із розпростертими руками».

5 июля 2018 14:07Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Александр Хацкевич о победе над Мариуполем

 

11 ноября 2018 22:14

Украина, 15-й тур. Ворскла – Шахтер 0:2. Обзор матча

 

11 ноября 2018 22:06

УПЛ. 15-й тур. Динамо Киев - Мариуполь 4:0. Весь матч

 

11 ноября 2018 21:34