Сегодня 3 июня 2020

Дубінчак: «Чижевський хоче, щоб «Карпати» грали через комбінації»

Новобранець «Карпат» Владислав Дубінчак коментує літні збори, розповідаючи про те, що вимагає від нього Олександр Чижевський

– Владиславе, Ви вже провели кілька спарингів у новій команди. Які маєте відчуття?
– Минув уже тиждень, відколи я у Львові. Вже фактично адаптувався – до міста (майже щодня відкриваю для себе нові місця) й команди. Зіграв два контрольні матчі, все йде добре.

– Інформації про ці зустрічі не дуже багато, проте з даних, які маємо, можна припустити, що Вас використовують не на лівому фланзі захисту, а правому…
– Ні, тут усе звично: граю на «рідній» лівій бровці. Мені до душі відповідати за весь фланг, Олександр Арсенійович (Чижевський. – УПЛ) вимагає, щоби крайні захисники активно йшли в напад, що я й намагаюся робити.

– Під керівництвом Чижевського «Карпати» провели три офіційні матчі. Цього не достатньо, щоби збагнути, який футбол у виконанні підопічних він хоче бачити. Можете розвинути цю тему, базуючи на тренуваннях і літніх спарингах?
– У нашого наставника європейський підхід: він хоче, щоби ми грали через комбінації. Щоб уміли виходити з пресингу, ніколи не вибивали м’яч абикуди й так далі. Словом, наш тренер намагається досягти того, щоби ми показували сучасний футбол.

– Судячи з контрольних зустрічей, сформувався орієнтовний стартовий склад команди чи поки зарано говорити про це?
– Рано. До старту сезону три тижні, багато чого може змінитися. Наприклад, сьогодні у нас є футболісти на перегляді, думаю, до кінця липня приїдуть іще. Взагалі можуть відбутися різні кадрові зміни. Згаданий склад був стартовим на початок липня.

– Орендна угода з «Карпатами» розрахована на рік. Як бачите розвиток кар’єри після літа 2020-го?
– Сьогодні я – футболіст львівського клубу, з яким пов’язані всі мої думки. Про літо 2020-го буду думати вже через рік.

– Останнє запитання про минулий сезон: чого не вистачило «Арсеналу», щоби залишитися в УПЛ?
– Я переконаний: якби Ігор Леонов став головним тренером перед початком сезону, а не взимку, і робив усе те, що робив навесні (тобто індивідуально підбирав футболістів, розмовляв із усіма), ми би спокійно закріпились у найвищому дивізіоні.

10 июля 2019 10:00Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Шахтер готовится к Десне

 

03 июня 2020 08:43

«Шахтер» — «Динамо» — 3:1. Резюме матча 24-го тура УПЛ, оценки игрокам

 

01 июня 2020 18:43

Алексей Михайличенко – об игре с Шахтером

 

31 мая 2020 21:16