Сегодня 15 февраля 2019

«Динамо» в Австрии: волейбол в выходной и снова тренировки

Залишивши позаду чотири контрольні матчі, у вівторок, 10 липня, Олександр Хацкевич дав команді один день на відновлення. Як у фізичному, так і в психологічному плані. Незважаючи на відсутність тренувань, у хлопців було мінімум три варіанти проведення дозвілля у вільний день: відпочинок в готелі, поїздка в Інсбрук і прогулянка по місту або участь у волейбольному турнірі на озері в Зеефельді.

Саме волейбол викликав найбільший інтерес у футболістів і в підсумку в міні-турнірі взяли участь три змішаних команди футболістів, тренерів і технічного персоналу. Велика частина молодих хлопців, для кого цей збір в Австрії став першим в кар'єрі, в свою чергу вибралися в Інсбрук.

undefinedЗгідно з розкладом, в середу, 11 липня, команда знову проведе два тренування і продовжить готуватися до сезону і двом заключним контрольним матчам.

undefined

undefined

undefinedНа ранковому тренувальному занятті гравці отримали планове фізичне навантаження, виконали комплекс атлетичних вправ та бігову роботу, а також працювали над тактикою. Увечері, традиційно, «біло-синіх» чекає вечірнє тренування і відновлювальні процедури.

undefined

undefinedЩо стосується новачка команди Сідклея, то він розминувся з командою вранці і познайомитися з новими партнерами у нього з'явилася можливість тільки після повернення команди до готеля.

11 июля 2018 16:12Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Карпаты в Турции. День 7-й

 

14 февраля 2019 17:13

ТМ. Ворскла – Шахтер (Караганда, Казахстан) 4:1. Весь матч

 

10 февраля 2019 17:33

Беседин: Меня приглашал Шахтер

 

10 февраля 2019 10:50