Сьогодні 18 квітня 2024 р.

Ворскла – Рух 2:0. Україна, 2-й тур. Звіт

Полтавчани без проблем розібралися з гостями зі Львова, забивши по м'ячу в кожному з таймів. Рахунок незадовго до перерви відкрив Скляр, який вдало зіграв на добивання, а подвоїв Степанюк, який скористався неузгодженістю Білого і Бандури. Хоча голів могло бути і більше ...

Після вкрай болісного припинення єврокубкового шляху від підопічних Юрія Максимова очікували різного вигляду сьогодні. от і в першому таймі звітного матчу «Ворскла» не завжди була переконливою, а «Рух» більшу частину ігрового часу не поступався супернику в жодному компоненті футбольного мистецтва.

За подібних обставин велику роль відіграють окремі виконавці, й сьогодні до перерви таким став опорник полтавців Скляр, який за останній рік проявив себе як футболіст, котрий чудово почуває себе в атаці. Він і вивів свою команду вперед, а за кілька хвилин втратив нагоду подвоїти рахунок.

У другому таймі полтавці продовжували нагнітати, що, врешті-решт, дало їм змогу подвоїти рахунок. Львів’яни натомість, діючи у звичній комбінаційній манері, не мали з того помітного зиску – біля воріт «Ворскли» небезпечні моменти були рідкістю. Врешті, матч так і завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля.