Сегодня 13 декабря 2019

Сондей: «Є пропозиція, проте поки що не маю на руках контракту»

Уже екс-півзахисник донецького клубу розповідає про радикальні зміни в його кар’єрі, що трапилися за останні дні.


– Іване, у Вашій кар’єрі починається новий етап. Як розцінюєте попередній?
– Дуже позитивно. Я провів у «Олімпіку» два роки, для мене це перша команда УПЛ. Виступаючи тут, здобув великий досвід. Особливо вдячний тренерському штабу, який запросив мене в клуб, і я перейшов із Першої ліги в УПЛ. Також вдячний іншим тренерським штабам, керівництву, персоналу, партнерам.


– Чи є вже якісь конкретні варіанти працевлаштування?
– Є пропозиція, проте поки не маю на руках контракту, нічого не говоритиму.


– Це клуб УПЛ чи, згідно з деякими чутками, Першої ліги?
– Не можу розкривати таких деталей.


– Із огляду на все, давайте поговоримо «на загальну тему» – літні тренувальні збори. У принципі Ваш варіант – футболіст починає збір в одному клубі, завершуючи в другому – доволі розповсюджений. Погоджуєтеся?
– Є різні варіанти. Нормальний – такий, як у мені: це коли гравцеві на початку підготовки кажуть, аби підшуковував інший клуб. А ненормальний, коли сезон ось-ось почнеться, а футболістові кажуть, що він не потрібен. У моєму випадку все було добре: ми поговорили з Президентом клубу й вирішили припинити співпрацю за згодою сторін.


– Кожна українська команда по-різному планує міжсезонну виучку. Наприклад, місце зборів: чи грає велику роль – саме влітку – те, в Україні чи за кордоном готується команда?
– Влітку це не має принципового значення, оскільки тоді у нас багато хороших баз із якісними полями. Тоді все сприяє повноцінній підготовці. Зима – інша справа: цієї пори треба їхати в тепліші краї.


– Іще про різні підходи: деякі команди («Десна», «Олександрія») провели по п’ять спарингів, «Олімпік» – один. Чи має це принципове значення?
– У кожного тренера своє бачення підготовки. Може бути, що ті колективи, які поки зіграли мало, наженуть своє до 30 липня. Не забувайте: фактично період літньої підготовки лише стартував, висновки робити зарано.


– У Вас, виходить, настав другий період літньої відпустки. Цього разу, можна сказати, не зовсім запланованої…
– Зразу після завершення сезону я поїхав додому, де провів усю відпустку. Зараз перебуваю тут же. Воно ж як: гірське повітря дуже відрізняється від київського!


8 июля 2019 22:22Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина, 17-й тур. Динамо – Заря 1:2. Обзор матча

 

08 декабря 2019 19:15

Украина, 17-й тур. Мариуполь – Львов 0:0. Обзор матча

 

08 декабря 2019 17:30

Украина, 17-й тур. Карпаты – Десна 2:6. Обзор матча

 

08 декабря 2019 15:55