Сегодня 18 января 2018

«Ворскла»: первые турецкие шаги и объятия для Васина

Доволі важкою видалася дорога до Туреччини у футболістів головної команди «Ворскли». До готелю в Чолакли, район міста Сіде, після перельоту Харків – Стамбул – Анталія делегація «біло-зелених» дісталася опів на третю ночі за місцевим часом (+1 година по відношенню до Києва). Не зважаючи на ці обставини, які суттєво виснажив хлопців, ранкове тренування відбулося за графіком.

Перед початком заняття тренери сказали своє традиційне напутнє слово на старті зборів, а наставник команди Василь Сачко представив колективу свіжеспеченого новобранця, Дениса Васіна, який буквально перед відльотом, про що ми оперативно сповістили, поставив свій підпис від річною угодою з «Ворсклою» (виступатиме під 77-м номером, - прим.). «Коуч» міцно обійняв нападника, наголосивши на тому, що команда дуже розраховує на його поміч в атаці.

Під час тренування встигли виконати чимало фізичних вправ, і з м’ячем награлися досхочу. На зближених воротах азарт був викликаний динамікою подій, немов у калейдоскопі, а завершували грою у футбол, задіявши 50% повноцінного поля.

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

12 января 2018 17:45Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Ворскла – Спартак (Словакия) 2:1. Обзор матча

 

18 января 2018 09:38

Сборы Шахтера в Турции. День 3

 

18 января 2018 09:35

Наставник «Динамо» – о кадровой ситуации и слухах вокруг команды

 

18 января 2018 09:23