Рух – Десна 0:4. Україна, 17-й тур. Звіт

У Львові «Десна» здобула впевнену перемогу над «Рухом». Чернігівський клуб піднявся на четверту сходинку турнірної таблиці і продовжує боротьбу за медалі чемпіонату.

Напередодні гри з «Десною» тренерський штаб «жовто-чорних» зіткнувся з серйозними кадровими проблемами. Зокрема, це стосувалось захисту: через дискваліфікацію пропускав поєдинок Мисик, також через ушкодження не зміг допомогти команді Стаменковіч. Фланги оборони довірили Білому та Ґлісі. До слова, Ерік вперше з листопада минулого року вийшов у старті. Пару Зецу в центрі склав Сігурдссон.

Довгоочікуваний дебют ісландця затьмарила його прикра помилка на 21-ій хвилині зустрічі. Рагнар невдало вибив м’яч, Тотовицький відпасував на Чепурненка, який точно пробив по воротах – 0:1.

Наприкінці першого тайму рефері зустрічі Віталій Романов мав усі підстави призначати пенальті у ворота сіверян. Гітченко підчепив ногою у штрафному Кондракова, але суддя у цьому епізоді порушення з боку чернігівського гравця не побачив. Гості ж подвоїли перевагу ще до перерви: Тотовицький вивів на ударну позицію Картушова, який переграв Мисака – 0:2.

У другому таймі «рухівці» пропустили ще двічі. Білий зіграв рукою у власному штрафному, і арбітр призначив пенальті. Будківський з точки пробив влучно. А через дві хвилини у дальній кут воріт «Руху» поцілив Гуцуляк.

Гол престижу міг забивати Бойчук. Його на ударну позицію вивів Федорчук, але Паст скоротив кут обстрілу і відбив удар Богдана. У підсумку, 0:4 – повернення на СКІФ завершилось для «жовто-чорних» болючою поразкою від «Десни».

РУХ – ДЕСНА – 0:4
Чепурненко (22), Картушов (43), Будківський (63, з пенальті), Гуцуляк (65).
Рух: Мисак, Ґліга, Білий, Зец, Сіґурдссон (Гагун, 46), Карасюк, Мартинюк (Сич, 46), Федорчук, Кондраков (Кухаревич, 66), Борячук (Климчук, 46), Бойчук (Карабін, 85).
Десна: Паст, Конопля (Полегенько, 86), Гітченко, Тамм, Мостовий, Огіря, Чепурненко (Єрмаков, 76), Тотовицький, Картушов (Калітвінцев, 76), Гуцуляк (Сухоцький, 82), Будківський (Дегтярьов, 82).
Попередження: Кондраков (36), Ґліга (40), Федорчук (86) – Будківський (12), Мостовий (78).

8 березня 2021 16:03