Сегодня 8 августа 2020

Баенко: «Никогда не видел столько травмированных, как в «Ворскле»

Захисник «Ворскли» Володимир Баєнко, який приєднався до «біло-зелених» минулого літнього міжсезоння, коротко підбив підсумки першої частини сезону-2019/20 та розповів, з яким настроєм команда буде готуватися до прийдешніх матчів.

– Володимире, вітаємо тебе і родину з новорічно-різдвяними святами. Кінець року ти присвятив відновленню після пошкодження руки, отриманого в Дніпрі. Чи все пройшло за графіком?
– Так, вже повністю відновився. Зараз почуваюся нормально, і готовий приступити до занять разом із командою з першого дня після повернення з відпустки. Новий рік відсвяткували спокійно, по-сімейному. Дружина приготувала багато смачних страв, накрили стіл, загадали кожен свої бажання. У мене й футбольні були, ясна річ. Дитина отримала свої подарунки, зробили кілька яскравих фото, і всі щасливими пішли відпочивати.

– Попри важкий сезон, вдалося таки на мажорній ноті піти у відпустку. Чому навчив минулий рік?
– Не може бути завжди все гладко. Навіть негативний досвід може бути корисним. Важливо вийти з такої ситуації з високо піднятою головою. Знаєте, що мене дійсно вразило? Я ніколи в житті ще не бачив такої кількості травмованих гравців, як у «Ворсклі» в першій частині чемпіонату. А кадри, як відомо, вирішують все. Нам майже ніколи не вдавалося зіграти в оптимальному складі з вищезазначеної причини.

– Кажуть, у тренувальних зборах найтяжче – це самі збори. А для тебе особисто?
– Я чомусь запам’ятав свій період в криворізькому «Гірнику». Хлопці мені кажуть, мовляв, таке собі, простеньке тренування, човниковий біг і те, і се. Пострибали, побігали, всі видихають в момент паузи, а мені здавалось, що тренування вже наближається до кінця. Потім до мене дійшло, що це ще не все, і стало дуже смішно. На полі лежав сніг, в очах, ніби блискавки від фотоспалахів, майже нічого не бачив. Думаю собі, оце потрапив у команду (сміється).

– Які футбольні цілі ставиш перед собою в 2020-му році, чого з командою хотілося б досягнути?
– По-перше, всім, і собі серед них міцного здоров’я. Потрібно за цим слідкувати. Як то кажуть, найкраще лікування – це профілактика. Буде здоров’я, все інше від нас нікуди не подінеться. Яскраві матчі та результат, якого чекають уболівальники, не за горами.

13 января 2020 16:06Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Динамо – Верес 3:0. Обзор матча

 

07 августа 2020 20:12

Cпарринг. ДИНАМО Киев U21 - ДЕСНА Чернигов 2:2. Весь матч

 

06 августа 2020 17:04

Днепр-1. Первая тренировка после отпустка

 

04 августа 2020 18:44