Минай – Колос 1:1. Нурієв вирвав нічию у перенесеному матчі 3-го туру УПЛ

Пропущений матч 3-го туру УПЛ запам’ятається, з одного боку, динамічним футболом, коли атаки обох команд змінювали одна одну майже безперервно, а з другого – переважно середнім темпом, що домінував більшу частину ігрового часу.

Закарпатці, як господарі поля, атакували частіше й гостріше, ще в першому таймі вони мали кілька нагод відкрити рахунок, однак гостей виручали або каркас воріт, або ж їхній голкіпер.

У таймі другому, причому доволі швидко, господарі поля втілили своє бажання атакувати в гол. Опісля цього градус гри підвищився, а сама вона, сказати би, змінила ракурс: «Минай» явно (і часом здавалося – зарано) відтягнувся ближче до власних воріт, натомість «Колос» помітно наростив атакувальну активність.

Утім, ані це, ані заміни з виходом двох нападників тривалий час не давали змогу ковалівцям зачепитися за нічию. Аж ось… 90+6 хвилина, штрафний удар у виконанні Нурієва – 1:1!

МИНАЙ – КОЛОС – 1:1