ТМ. Львов – Верес 3:1. Волевая на контратаках

Верес, ведучи у рахунку, поступився клубу української Прем’єр-ліги.

Матч проти клубу УПЛ, Львова, став для рівнян другим товариським поєдинком на турецькому зборі. Після перемоги у попередній зустрічі над Каспієм – 2:1 сьогоднішню гру Верес також розпочав на позитивній ноті.

На 8-й хвилині Михайло Сергійчук реалізував пенальті, призначений за гру рукою суперника у власному штрафному майданчику – 0:1. Ще за декілька хвилин Сергійчук заробив другий одинадцятиметровий для рівнян. Бити цього разу визвався Робі Гегедош і програв свою дуель голкіперу Львова.

Ближче до перерви вже номінальні господарі заволоділи ініціативою. І серія кутових біля воріт Богдана Когута завершилася голом – 1:1.

А після перерви Львів двічі впіймав команду Юрія Вірта на швидких контратаках. Верес також мав свої моменти, але цього разу забити більше одного м’яча червоно-чорні не зуміли.

ЛЬВІВ – ВЕРЕС – 3:1
Романчук (43), Алваро (67), Захарків (72) – Сергійчук (8, з пенальті)
На 22-й хвилині Гегедош не реалізував пенальті (воротар).
Верес (1 тайм): Когут – Солдат, Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов, Панасенко (Кучеров, 18), Полюлях, Тимофієнко, Пасіч, Гегедош, Сергійчук. (2 тайм): Ющишин – Солдат (Данилюк, 73), Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов (Савошко, 73), Кучеров, Полюлях (Петько, 73), Тимофієнко (Пасіч, 73), Дахновський, Гегедош, Шестаков.
Попередження: Панасенко (4), Тимофієнко (35), Дахновський (78).
Вилучення: Панасенко (16, друге попередження).

3 лютого 2021 20:50