Сегодня 20 августа 2019

Кузик: «Мені імпонує стиль СК «Дніпро-1»

З клубної прес-службою поспілкувався новачок СК «Дніпро-1» атакуючий півзахисник Орест Кузик.

– Оресте, звідки дізнався про інтерес з боку СК «Дніпро-1», наскільки важким вийшов перехід і як швидко ти на нього погодився?
– Перш за все я дізнався про це від свого агента, який сказав, що мною зацікавлені в Дніпрі. Після цього я вже поговорив з головним тренером команди Дмитром Станіславовичем , почув його позицію, і це мені все сподобалося. Для мене дуже важливо, що головний тренер хоче бачити мене у команді – це для мене стало ключовим фактором при переході. Щодо інших справ, з приводу самого переходу, то я цим не займався і навіть не вникав у ситуацію.

– Якою раніше ти володів інформацією про свій теперешній клуб?
– Знав, що команда грає у Першій лізі, але у клуба амбітні завдання – це вийти в УПЛ, і зараз СК «Дніпро-1» йде на першому місці, випереджаючи найближчого переслідувача на п’ять очок. Тож, основна інформація – це те, що команда прагне вийти в Прем’єр – лігу.

– Як ти ставишся до того, що твоя нова команда грає у комбінаційний футбол, що досить незвично для багатьох клубів України?
– Це, до речі, і був один з ключових факторів прийняття рішення про перехід, оскільки спортклубівці дійсно грають у дуже цікавий та хороший футбол проти будь-якого суперника. Навіть, коли вони грали проти київського «Динамо» у півфіналі Кубка України, то ніхто нікуди не бив м’яч просто так, а команда намагалася пройти зони через короткі та середні передачі. Саме такий футбол мені і дуже подобається.

– А в який футбол грають у чемпіонаті Греції?
– Там доволі своєрідний чемпіонат. В Греції команди грають в трохи інший футбол, ніж той, що в Україні – більше силової боротьби,  менше тактики  і комбінаційної гри.

– Зміг поспілкуватися із українськими футболістами, які виступають у Греції?
– Ні, ми як раз повинні були грати між собою в останньому турі, але той матч перенесли, тому поспілкуватися не вдалося.

– Ну і які завдання ставиш перед собою на найближчі півроку?
– Головне – це вийти в Прем’єр – лігу, а крім того, хочеться закріпитися в основному складі і приносити якомога більше користі команді.

19 января 2019 14:31Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Первая лига-2019/20. Обзор 3-го тура

 

12 августа 2019 09:29

Первая лига-2019/20. Обзор 2-го тура

 

05 августа 2019 10:29

Первая лига-2019/20. Обзор 1-го тура

 

29 июля 2019 08:53