«Оболонь» рискует потерять Аблитарова, Коваленко и Гордийчука

Головний тренер «пивоварів» Олег Мазуренко розповів про плани команди під час зимових зборів, а також поділився інформацією щодо кадрової ситуації в ФК «Оболонь-Бровар».

Про плани під час зимових зборів

«Команда повернеться з відпустки 23-го січня 2017-го року. 23-го і 24-го числа ми проходимо мед.комісію, а вже з 25-го січня розпочинаємо тренування. До 30-го числа займатимемося на «Оболонь-Арені», з 31-го – почнемо тренуватися на штучному покритті. 3-го лютого зіграємо двосторонній матч, або проведемо спаринг з якоюсь командою. З 5-го лютого розпочнемо наш другий збір. 10-го числа, якщо нічого не зміниться, зіграємо з Ковалівським «Колосом», а з 14-го лютого плануємо взяти участь у кубку Щанова. Це все поки що попередні плани. Третій збір плануємо також на «Оболонь-Арені» – з 24-го лютого по 10-те березня. Під час третього збору, якщо дозволятиме погода, будемо тренуватися на зеленому полі і проводити спаринги, готуючись до весняної частини чемпіонату»

Про кадрову політику

«Наразі хотілося б зберегти всіх тих гравців, які є у нашому складі. Втім, у деяких наших футболістів є вигідніші пропозиції від інших клубів… Звичайно, хочеться більше заробляти – це життя… Поки що усе це в стані перемовин. Щодо поповнення, то ми плануємо підсилити усього дві-три позиції».

«Хто може залишити команду? Різван Аблітаров наразі не продовжив контракт з нами. У нього був варіант за кордоном, однак щось там не вийшло, тому ми чекали, що він приїде перед новим роком і підпише контракт з «Оболонню-Бровар». Втім, в останній момент йому надійшла пропозиція від клубу Прем‘єр-ліги, тому після нового року Різван поїде туди на перегляд. Чи є шанс, що Аблітаров повернеться до нас? Надія на це є. До 25-го січня у нього буде час визначитися. Звичайно, якщо він повернеться – це буде дуже добре. Проте паралельно ми все одно шукатимемо варіанти, будемо страхуватися».

«Ілля Коваленко? Так, у нього також є пропозиції… Ви знаєте, якби ці пропозиції були від команд Прем‘єр-ліги, то це було б престижно для нас і це був би той перехід, який потрібен футболісту. Проте, якщо це перехід всередині ліги… не знаю… я, як колишній футболіст, вважаю, що це неправильно! У Коваленка є трансферна ціна, тому нехай клуб, який хоче бачити його в своєму складі, виходить на наше керівництво і домовляється. Ілля – лідер нашої команди, і наш клуб має право просити за нього компенсацію. Ілля Коваленко – гравець рівня Прем‘єр-ліги».

«Павло Гордійчук також має варіанти продовження кар‘єри в іншому місці. Знову ж таки, у Гордійчука є діючий контракт з нами, тому нехай керівництво вирішує це питання. Усі інші наші футболісти вже скучили за тренуваннями і з нетерпінням чекають зборів».

Про залучення молоді до тренувального процесу

«Також ми обов‘язково будемо залучати до тренувань нашу молодь з дублюючого складу. Якщо не давати можливість юним гравцям, то який тоді сенс утримувати другу команду? Дуже розраховуємо на те, що хтось з наших молодих хлопців зарекомендує себе з кращої сторони. А ми зробимо усе можливе для того, аби вони проявили свої найкращі якості. Я чудово розумію наскільки важко перейти з дитячо-юнацького футболу на дорослий професійний рівень, це важкий процес. Втім, ми сподіваємося, що хтось з молодих гравців прийде у першу команду і не лише проявить себе, а саме підсилить нас. Наголошую, ми дуже хочемо, щоб наші дублери закріпилися в основній команді».

22 декабря 2016 21:41Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Первая лига-2017/18. Обзор 34-го тура

 

21 мая 2018 08:00

Первая лига-2017/18. Обзор 33-го тура

 

14 мая 2018 08:00

Первая лига-2017/18. Обзор 32-го тура

 

08 мая 2018 08:00