ТМ. Буковина – Подолье 0:0 и 5:1. Удачно проверили новичков

Чернівецька «Буковина» зіграла двома складами з командою «Поділля» (Хмельницький). У Хмельницькому колективи зіграли чотири тайми по 35 хвилин. Перший поєдинок завершився з рахунком 0:0. За «Буковину» зіграли: Ігор Носарєв, Володимир Найко, Олександр Темерівський, Тимур Рустамов, Дмитро Осадчий, Андрій Кохман, Андрій Шишигін, Антон Батрак, Ігор Бойчук + потенційні новачки.

У другому поєдинкові «Буковина» святкувала перемогу – 5:1. У лавах чернівецької команди відзначилися Сергій Раца, Юрій Перін і потенційні новачки. Склад «Буковини»: Ігор Філіпенко, Дмитро Луцюк, Микола Жовтюк, Тарас Сивка, Юрій Перін, Сергій Раца+ потенційні новачки.

Наступний контрольний матч «Буковини» заплановано на 3 липня. Суперник уточнюється.

29 червня 2016 10:15