Паст, Драченко и Ковалев покинули «Зирку»

За взаємною згодою припинили співпрацю із «Зіркою» Євген Паст, Максим Драченко та Максим Ковальов.

Внесок Євгена Паста та Максима Ковальова в те, що кропивницька команда втретє в історії клубу пробилася до еліти українського футболу, важко переоцінити. Вони проявили себе справжніми лідерами, оплотами нашої оборони, гравцями, на яких рівнялися молодь, які були прикладом професіонального ставлення до улюбленої справи.

В тих матчах, коли Ковальов виходив на поле, за наш захист ми переживали набагато менше. А через свою нестандартну зачіску Макс відразу став улюбленцем кропивницьких вболівальників. 64 гри за «Зірку» – такий доробок Максима.

Ну а Євген Паст своїми гранично надійними діями на останньому рубежі, своїми неймовірними сейвами, своїми впевненістю та самовідданістю здобув повагу та любов кропивницьких вболівальників. Скільки матчів за ці два сезони ми виграли, завдяки тому, що в «рамці» був Паст – важко й порахувати. А всього Паст провів за «Зірку» 82 гри, що є найкращим показником серед голкіперів в національних чемпіонатах та кубках України.

Максим Драченко, відразу після своєї появи в «Зірці», став незамінним гравцем основи, від якого залежала вправність та злагодженість дій команди в центрі поля. Він відчайдушний боєць та яскраво виражений лідер. Те, що саме Максим був капітаном нашої команди, говорить про довіру до нього з боку тренерів та партнерів. Загалом Максим провів 41 гру у футболці «Зірки».

5 июня 2018 09:03Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Первая лига-2018/19. Обзор 24-го тура

 

17 мая 2019 09:00

Первая лига-2018/19. Обзор 28-го тура

 

11 мая 2019 21:14

Первая лига-2018/19. Обзор 27-го тура

 

07 мая 2019 11:00