Сегодня 5 июня 2020

Президент «Руху» Козловський: «Моя позиція чітка – дограти цей чемпіонат у повному обсязі!»

Президент «Руху» Григорій Козловський відповів на питання з приводу ситуації в першій лізі.

– У четвер на Раді Ліг було прийняте сумне для українського футболу рішення – чемпіонат у Першій лізі у повному обсязі догравати не будуть. «Рух» хотів догравати цей чемпіонат і на футбольному полі підтверджувати статус лідера. Яка Ваша позиція з цього приводу?
– Ми свою позицію озвучили ще на початку карантину. Ми її не міняли і міняти не будемо. «Рух» готовий догравати цей чемпіонат у класичному форматі. Ми довго про це мріяли, 45 днів сиділи на карантині, тяжко працювали на турецьких зборах, щоб виграти цей чемпіонат за спортивним принципом. Грати у класичному форматі ми готові. А приймати участь у афері, де сезон хочуть догравати кілька команд, ми точно не будемо.

Або ми граємо класичний чемпіонат, або хай Виконком УАФ приймає рішення. Є регламент, є правила, є спортивні принципи. А то ми сіли на човен, відплили від берега і хтось починає шулерством займатись. Так діла не буде.

Люди скучили за футболом, сьогодні онлайн наш матч з «Динамо» дивилось 10 тисяч вболівальників!

Моя позиція чітка – у футбол потрібно грати! Треба шукати компроміс з командами, які відмовились грати.

У нас зараз легший календар, найважчі виїзди залишились позаду, і ми вийшли з цієї історії на першому місці. У нас зараз багато ігор вдома – «Авангард», «Минай», «Агробізнес»... Фактично всі важкі ігри ми вже зіграли на виїзді. Ми з «Металістом» і «Волинню» вже зіграли дві гри. Залишились 4 ключові гри вдома, з рештою команд (здебільшого, з другої половини турнірної таблиці) ми  граємо вдома. З «Авангардом» чи «Гірником» зіграйте на виїзді! Це не так просто!

Ми двома руками і ногами «за», щоб дограти цей чемпіонат у повному обсязі. Іншого формату відновлення чемпіонату ми не розглядаємо.

22 мая 2020 20:01Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Большой разбор ситуации в Первой Лиге Украины

 

17 февраля 2020 10:59

Первая лига. Топ-10 голов осени

 

22 декабря 2019 16:12

Первая лига-2019/20. Обзор 19-го тура

 

25 ноября 2019 07:00