Сьогодні 8 серпня 2022 р.

Новости клубов ПФЛ: отставка в «Черноморце», благотворительность «ВПК-Агро», трудности «Кристалла»

В умовах карантину футболісти клубів першої та другої ліг підтримують спортивну форму за індивідуальними програмами.

Так, за словами керманича «Балкан» Андрія Пархоменка, у клубі сподіваються, якщо буде дозвіл керівних футбольних органів, відновити тренувальний процес у групах 12 травня. Хоча поки що невідомо, де гравці готуватимуться після доволі тривалої перерви, адже є доволі суттєві застереження.

А от ще одна першолігова команда з Одещини, «Чорноморець», доволі несподівано залишилася без головного тренера. У відставку пішов Остап Маркевич разом зі своїми помічниками. Як розповів генеральний директор ФК Анатолій Місюра, пошуки фахівця, який обійме вакантну посаду біля керма, ще ведуться. Додамо, що, швидше за все, лави «моряків» поповнять кілька гравців із друголігового «Чорноморця-2».

Свій внесок у боротьбу з поширенням коронавірусу зробив й «ВПК-Агро» – клуб другої ліги, який останнім часом проводив гуманітарні акції на підтримку малозабезпечених сімей, а також медичних закладів Новокодацького та Самарського районів Дніпра. У розфасовці та відвантаженні овочевої продукції були задіяні й футболісти «ВПК-Агро» – лідери групи «Б».

До речі, директор ФК Володимир Книш зазначив, що після відновлення чемпіонату підопічні Сергія Соловйова гратимуть не на стадіоні в Новомосковську, де розпочалася реконструкція, а в Магдалинівці. Що ж до наступного сезону, то «ВПК-Агро» планує приймати суперників на «Метеорі» у Дніпрі. Слід уточнити, що ця арена буде домашньою й для першолігового «Інгульця».

А от директор ФК «Кристал» Сергій Шевцов не приховує, що у випадку відновлення тренувального процесу немісцевим гравцям доведеться вирішувати складну проблему з поверненням до Херсона. Та все ж віриться, що вони розв'яжуть це транспортне питання. Також не може не тішити, що тривають будівельні роботи на головній спортивній споруді обласного центру – стадіоні «Кристал».

7 мая 2020 10:11Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Как Пейшото забивал за Металлист в первой половине сезона

 

21 февраля 2022 16:50

Александр Ярославский: топ-трансферы «Металлиста», кубковые амбиции, долги Курченко

 

19 января 2022 17:35

Матеус Пейшото о Металлисте, уровне Первой лиги и интересе Шахтера

 

04 декабря 2021 11:00