Сьогодні 7 серпня 2022 р.

Новости ПФЛ: Ковалец во главе «Черноморца», подарок «Ингульца» медикам, старт «Руха»

Більше двох тижнів залишалася вакантною посада головного тренера першолігового «Чорноморця», аж поки одеським футболістам не було представлено нового керманича – Сергія Ковальця.

До речі, у сезоні-1996/97 екс-півзахисник збірної України виступав за «моряків», а з 2015-го по 2018-й кольори одеситів захищав уже його син Кирило. Генеральний директор одеського ФК Анатолій Місюра не приховує, що клубному керівництву, аби зберегти команду, довелося докласти максимальних зусиль.

Клуби ПФЛ продовжують надавати допомогу в боротьбі з коронавірусом. Щедрий подарунок медикам Петрівського району, що на Кіровоградщині, зробив президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк, який передав готель, збудований для команд-суперниць, громаді. Невдовзі місцева влада планує облаштувати в ньому 20-квартирний будинок.

12 травня перше після тривалої перерви повноцінне тренування провели лідери першої ліги, футболісти «Руху». Відбулося воно на стадіоні аграрного університету в Дублянах, що поблизу Львова. Напередодні тренування гравці, тренерський штаб та медично-адміністративний персонал пройшли обстеження та тестування. Усі гравці здорові й одержали дозвіл на відновлення занять.

Намагаються не відставати й представники другої ліги. Один зі лідерів групи «Б», «Альянс», у Сумах також пройшов необхідне тестування й збирається продовжити підготовку до другої частини сезону 18 травня.

15 мая 2020 11:22Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Как Пейшото забивал за Металлист в первой половине сезона

 

21 февраля 2022 16:50

Александр Ярославский: топ-трансферы «Металлиста», кубковые амбиции, долги Курченко

 

19 января 2022 17:35

Матеус Пейшото о Металлисте, уровне Первой лиги и интересе Шахтера

 

04 декабря 2021 11:00