Сьогодні 6 липня 2022 р.

«Прикарпаття» майже повним складом склало присягу й вступило в ЗСУ

Безпрецедентний випадок стався в Івано-Франківську. Майже весь колектив «Прикарпаття» з Першої ліги пішов захищати Україну від росіян.

Одразу 14 футболістів клубу, а також тренери клубу склали присягу на вірність українському народові й вступили до лав Збройних сил, інформує «Футбол News».

Півзахисник Василь Цюцюра прокоментував рішення команди: «Був страх не те що служити, був страх не заважати, бо тут професіонали своєї справи. Вони добре знають, чим займатися. Це як взяти в професіональну команду футболіста з району, він лише заважатиме. Це так само, як взяти футболіста в армію, який нічого не вміє. Саме це трохи стримувало – не бути тягарем.

Але коли нам військовий комісар пояснив, що нас будуть поступово готувати, дадуть ази та покажуть, як тримати зброю, воювати та захищати Україну, то ми ухвалили рішення вступити в ЗСУ. Нас вже познайомили з автоматом: навчили розбирати, чистити та стріляти. Все поступово. Потроху несемо службу».

undefined

undefined

undefinedДо слова, «Прикарпаття» завершило осінню частину сезону Першої ліги у середині турнірної таблиці (7 сходинка). Весною кампанія не відновилась через нахабне повномасштабне вторгнення росіян.

17 апреля 2022 15:19Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Как Пейшото забивал за Металлист в первой половине сезона

 

21 февраля 2022 16:50

Александр Ярославский: топ-трансферы «Металлиста», кубковые амбиции, долги Курченко

 

19 января 2022 17:35

Матеус Пейшото о Металлисте, уровне Первой лиги и интересе Шахтера

 

04 декабря 2021 11:00