Сьогодні 6 липня 2022 р.

Красніков: «Війна зірвала новий розквіт футболу в Україні»

Віце-президент «Металіста» Євген Красніков переконаний, що український футбол мав би вийти на новий рівень, якби не вторгнення росіян.

«Цього сезону у «Металісті» з’явилися гравці, які набагато перевершують рівень Першої ліги. Стадіон засяяв новими фарбами. Відвідуваність перевершила всі очікування, що послужило поштовхом не лише до розвитку футболу в Харкові, а й у всій Україні. «Металіст» підняв планку на високий рівень, який підтримали криворізький «Кривбас», житомирське «Полісся». З’явилися міцні «Оболонь», «Альянс».

Клуби УПЛ – СК «Дніпро-1», «Зоря», «Динамо», «Шахтар», «Ворскла», «Олександрія» – почали підсилювати свої склади якісними виконавцями. Якби не трагічні події, які відбуваються в нашій країні, наступний чемпіонат УПЛ обіцяв бути як ніколи сильним.

Упевнений, світло переможе пітьму, добро переможе зло, в Україну повернеться світ, а українські вболівальники побачать футбол найвищого рівня у виконанні рідних команд. Слава Україні!», – зазначив Красніков.

До слова, протистояння незалежної України з ганебною росією триває. Команди, федерації та спортсмени з усього світу підтримують нашу країну, яка вже стала символом свободи та незламності, а сили ЗСУ відбивають наступ загарбників.

16 марта 2022 10:23Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Как Пейшото забивал за Металлист в первой половине сезона

 

21 февраля 2022 16:50

Александр Ярославский: топ-трансферы «Металлиста», кубковые амбиции, долги Курченко

 

19 января 2022 17:35

Матеус Пейшото о Металлисте, уровне Первой лиги и интересе Шахтера

 

04 декабря 2021 11:00